14 طراح لباس و مد معروف جهان

جذاب ترین بخش این جشنواره همزمانی آن با نزدیک شدن به روزهای عید نوروز است. قطعا شما هم دوست دارید تا لباس های عید را با قیمتی ارزان و مناسب خریداری کنید، پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. تخفیف های بانی مد در طول روزهای جشنواره بانی ناسور تنها به برندهای خاصی محدود نمیشود و شما میتوانید از برندهای مورد علاقه تان کالاها و محصولات منحصر به فردی را با قیمتی مناسب خریداری کنید. این کاری است که کیت میدلتون در انتخاب استایلهای خود انجام میدهد؛ استفاده از برندهای همیشگی و طراحان خاصی که از گذشته برای او لباس طراحی میکرند. بسیاری از ایده های بازاریابی جذاب در صنعت مد و پوشاک از دل همین همکاری میان برندها و مشتریان بیرون آمده است بنابراین ما حتی امکان استخدام برخی از مشتریان دارای ایده های جذاب به عنوان طراح را نیز خواهیم داشت.

این نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه صنعت پوشاک را به نمایش خواهد گذاشت. انواع فروشگاهها اعم از پوشاک مردانه، زنانه و بچهگانه، لوازم و لباس ورزشی، کیف و کفش، لوازم لوکس خانه، عطر و آرایشی، الکترونیک و موبایل، فرهنگی و هنری و صنایع دستی، ساعت و عینک، سیسمونی، اسباببازی و جواهرات در مرکز خرید سانا فعالیت میکنند. مرکز خرید سانا از جمله پاساژهای شیک و جدید شمال تهران است که در بلوار اندرزگو قرار دارد. پنج طبقه مرکز خرید روشا به فروشگاههای تجاری، یک طبقه به رستوران و کافه و چند طبقه به پارکینگ اختصاص دارد. پیش از خرید و انتخاب یک مانتوی خوب و مناسب باید به نکاتی توجه کنید، به طور مثال ؛ قد و استایل شخص، محیطی که تصمیم دارید مانتو مورد نظر را استفاده کنید، سبک و مدل مانتو و هماهنگی اش با لباسهای دیگرتان، مقدار مبلغی را که تصمیم دارید برای خرید مانتو هزینه کنید،نوع و جنس پارچه ی مناسب فصلی که تصمیم دارید از مانتو استفاده کنید.

با این طیف وسیع از مخاطبین بانی مد توانسته است تا بهترین و مناسب ترین پوشاک را از بهترین و معتبر ترین برندهای داخلی و خارجی تامین کند و در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. این فروشگاه بزرگ اینترنتی از سال 1393 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون بعد از گذشت هفت سال و با آغاز هشتمین سال شروع به کار خود با جشنواره بانی ناسور این سالگرد را با شما جشن گرفته است. در جشنواره تولد بانی مد شرکت کنید و از معتبر ترین برندهای پوشاک بهترین ست ها را با تخفیفی باور نکردنی خریداری کنید. این فروشگاه با محصولاتی متنوع که در زمینه ی مد و پوشاک دارد، شرایطی فراهم کرده است تا شما خیلی راحت بتوانید لباس مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

به فروش میرسند. بهعلاوه، این مرکز خرید یک مزیت مهم دیگر نیز دارد؛ مشتریان میتوانند تمام کالاهای این مجموعه را در سامانه فروشی اینترنتی، خریداری کنند. مسئله مهم در اینجا تفاوت میان کسب و کارهای کوچک با حوزه مد و پوشاک است. بانی مد بزرگترین مرکز خرید آنلاین پوشاک در کشور هفت ساله شد. پس برای استفاده از این تخفیف های ویژه که به مناسبت آغاز به کار هشتمین سال فعالیت بانی مد در اختیار شما قرار گرفته است میتوانید به صفحه بانی مد بروید و بانی ناسور را همراهی کنید تا به هفت گنج اش برسد و شما را صاحب بهترین کد های تخفیف کند. بانی مد یک فروشگاه اینترنتی ساده نیست، اگر تجربه خرید های آنلاین را داشته باشید، میدانید که پشتیبانی و حمایت از مصرف کننده تا چه اندازه میتواند موجب اعتبار یک مجموعه فروشگاهی شود. اگر شما در طول این هفت سال همراه بانی مد بوده باشید، میدانید که در بانی مد برای تمامی سنین از نوزاد تا سنین بالا محصولاتی از برندهای معتبر وجود دارد.