۱۰ برند برتر صنعت مد و پوشاک جهان

مرکز خرید سانا از جمله پاساژهای شیک و جدید شمال تهران است که در بلوار اندرزگو قرار دارد. پیشگام انگلیسی مد در سالهای ۱۸۰۰ سبک انگلیسی جدیدی را برای لباس مردان رواج داد و معتقد بود که سادگی در لباس، برازنده و شیک است. در بازدید از این مرکز خرید فراموش نکنید که به شهربازی فانیباس (شهربازی مدرن سرپوشیده و مجهز به پارک واقعیت مجازی)، شهر مشاغل لیتلباس، مرکز اسباببازی ماتیلوس و موسسه سانا یوگا (با ارائه سبکهای متنوع یوگا اعم از ائینگر یوگا، اشتانگا یوگا، پاور یوگا، سویینگ یوگا، یوگا کودکان و یوگا تراپی) سر بزنید. انواع فروشگاهها اعم از پوشاک مردانه، زنانه و بچهگانه، لوازم و لباس ورزشی، کیف و کفش، لوازم لوکس خانه، عطر و آرایشی، الکترونیک و موبایل، فرهنگی و هنری و صنایع دستی، ساعت و عینک، سیسمونی، اسباببازی و جواهرات در مرکز خرید سانا فعالیت میکنند.

محصولات صنعت مد یا فشن شامل انواع پوشاک، کیف، کفش، عینک، جواهرات و اکسسوری است. تمامی طراحان لباس، دانشجویان رشته های طراحی لباس و رشته های مرتبط، علاقمندان به حوزه طراحی لباس و سرمایه گذاران این صنعت می توانند در دوره های تخصصی و عمومی طراحی لباس شرکت کنند و این دو را اصولی و متناسب با نیاز روز آموزش ببینند. صنعت مد و پوشاک زنانه وابسته به روندهای دائمی در حال تغییر است که مصرف کنندگان را به دلیل نیاز به پوشیدن جدیدترین لباس ها مشتاق نگه می دارد. آشنایی با لباس اقوام محلی ایرانی و اِلمانهای به خصوص آنها و حتی امکان پوشیدن و عکاسی و خرید احتمالی به شمار گردشگران میافزاید و رونق اقتصادی و فرهنگی منطقه مورد بازدید را در پی خواهد داشت. هفت سال همراهی و حضور مدام بانی مد در عرصه پوشاک باعث شناخته شدن بسیاری از برندهای ایرانی شده است.

بانی مد به داشتن همراهانی چون شما افتخار میکند و به پاس این این همراهی جشن تولد هفت سالگی خود را با شما جشن میگیرد و با ارائه تخفیف های جذاب و هیجان انگیز شما را در این جشن کنار خود خواهد داشت. جذاب ترین بخش این جشنواره همزمانی آن با نزدیک شدن به روزهای عید نوروز است. به همین دلیل رشته مد، از جمله رشتههای محبوبی است که با داشتن مدرک مناسب، قادر خواهید بود با برگزاری کلاس به کسب درآمد خوبی برسید. مجله مد شامل صد ها مقاله جذاب از جمله استایل خانم ها می باشد که برای شما مخاطبین عزیز گردآوری شده.

هیچ رویدادی نمیتواند به اندازه خرید لباس مورد علاقه تان با تخفیفی ویژه جذاب باشد. بانی ناسور پس از گشت و گذار در شهر های جذاب و دیدنی ایران حالا اینجاست تا گنج هایی را که با خود آورده با مشتریان بانی مد دریک بازی هیجان انگیز قسمت کند. حالا و پس از عبور از سال ها فعالیت در این عرصه بانی مد با کوله باری از تجربه وارد هشتمین سال شروع به کار خود شده است و قصد دارد تا شادی این جشن آغاز را با شما سهیم شود و به پاس همراهی و وفاداری شما عزیزان محصولات خود را با تخفیف هایی باورنکردنی ارائه کند.