۱۰ برند برتر صنعت مد و پوشاک جهان

این مشکلات در ماه فوریه آغاز شد، درست زمانی که کارخانهها نتوانستند مواد اولیه مورد نظر خود را از چین به عنوان بزرگترین صادرکننده پارچه تامین کنند. در صورتی که بزرگترین کمپانیهای فعال در صنعت فشن، اروپایی و آمریکایی هستند، چین بزرگترین صادرکننده پوشاک در جهان است. اما اینک این بنگاه صنعتی به دلیل رکود پیش آمده مجبور تعطیل کردن بخش اعظمی از کسب و کار خود شده و در حال حاضر تنها بخشی از کارخانه “داکا” پایتخت بنگلادش فعال مانده است. که به عنوان یک تولیدی پوشاک و مواد اولیه از شرکت “لور استایل” با برندهای مطرح “هوگوباس”، “کوچ”، “تئوری” و “وینس” کار کرده است در این باره میگوید: تولیدیهای بزرگ پوشاک جهان و برندهای معتبر جهانی در 10 سال گذشته به دلیل افزایش هزینههای تولید از چین دور شده و از این کشور رفتهاند اما همچنان آسیا بزرگترین تولید کننده لباس در سراسر جهان به شمار میآید. در همین راستا در خصوص ترخیص مواد اولیه مورد نیاز صنعت پوشاک کشور اقدامات خوبی را انجام داده ایم.

صنعت نساجی و تولید پارچه نیز هم راستا و همسو با تأثیر گذاران بر مد و پوشاک، مانند طراحان لباس، در حرکت و تغییر هستند. لازم به ذکر است که محصولات برند همسانا مطابق ترندهای روز دنیا هستند که با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب در دسترس عموم میباشد و شما می توانید با همسانا طبق مد روز پیش بروید. مقامات این شرکت مد و لباس میگویند: قرنطینه مشکلات زیادی ایجاد کرده اما تنها مسئلهای نیست که بر روی توانایی پرداخت به کارگران و کیفیت زندگی آنها تاثیر گذاشته است. اگرچه این کمکها در چنین شرایط وخیمی کافی نیست اما به بهبود نسبی اوضاع کمک خواهد کرد.

دانشیار دانشگاه “دلاور” بر این باور است که شرایط به وجود آمده از شیوع ویروس کرونا حدود 4 تا 9 درصد از مشاغل عرصه پوشاک و پارچه در کشورهای بنگلادش، ویتنام، کامبوج و هند را از بین خواهد برد. برخی از مشتریان غربی ما نیز به شکلی غیرمنصفانه خواهان تمدید 30 تا 120 روزه قراردادها با شرایط پرداخت قبلی هستند. همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله خرید اشیای مد روز با کمترین قیمت نیر دیدن کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله چطور قد بلندتر دیده شویم نیر دیدن کنید. مشتریان از ما میخواهند به آنها کمک کنیم تا بتوانند از بستههای محرک دولت آمریکا بهره ببرند و از پس چنین روزهایی برآیند.

پس از افزایش انتقادات و فشارها برخی از برندهای لباس مانند “اچ اند ام” و “ایندیتکس” (یکی از زیر برندهای شرکت “زارا” قبول کردهاند هزینه کلی سفارشهای خود را به تولیدیهای پوشاک پرداخت کنند. طراحان لباس معمولاً در شرکتهای تولید پوشاک به صورت عمده و یا با برندهای مختلف کار میکنند و احتمالاٌ با تیم خلاق دیگری مشغول کار هستند. یکی از چیزهایی که بسیاری از برندهای تجارت الکترونیک فراموش می کنند، دلایلی است که خریداران را به سمت خرید آنلاین و فشردن دکمه «خرید» سوق می دهند. این موضوع نشان میدهد که تولید پوشاک برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه آسیا بسیار حیاتی است. با این وجود، اعتبار یک عکس مد به مجموعهای از عوامل وابسته است. لازم است که بدانید مقوله لباس و پوشاک در حوزه گردشگری به اندازهاي قوي و تاثیرگذار است كه وقتي يك خارجي و یا غريبه وارد یک محيطي جدید ميشود، نخستين علامتي كه او را مي شناساند همان لباس اوست.