۱۰ برند برتر صنعت مد و پوشاک جهان

این امر با ایجاد یک زنجیره تامین پایدار تر و اخلاقی تر که استفاده از منابع تولید داخلی و عمر طولانی محصول را برجسته می کند، معرفی می شود. لباس و پوشاک، به عنوان پوشش، علاوه بر نیاز زیستی، یک هنجار اجتماعی است؛ بنابراین می توان گفت که لباس و پوشاک، یک نیاز اساسی است و مد، نمایش این نیاز به شکل های مختلف در زمان های متفاوت است. علاوه بر این افزایش و بهبود عملکرد برند های کوچک در این عرصه با ایجاد چنین نمایشگاه هایی میتواند زمنیه پیشرفت آنها را فراهم سازد. غول اسپانیایی فشن، برند InditeX بازاری نزدیک به نایک دارد و دومین کمپانی فشن بزرگ دنیاست.

درآمد این غول اسپانیایی در سال ۲۰۱۵، ۲۴ میلیادر دلار بوده است. در سال ۲۰۱۵، ۳۰.۶ میلیارد دلار گردش مالی داشته و بزرگی بازار آن به حدود ۱۰۵ میلیارد دلار میرسد. اغلب تغییرات لازم برای کاهش بیشتر کربن نیازمند سرمایهگذاری اولیه است اما جالب اینکه بعضی از آنها نیز به جای در بر گرفتن هزینه، باعث افزایش پساندازهای مالی در صنایع میشوند. البته عموم مردم نیز از ترند پیروی می کنند اما نه به سبک و سیاق اهالی فشن که هر روز سبک لباس پوشیدن خود را به روز کنند، با وجود این مردم طرفدار پوشیدن لباس های دمده نیز نیستند.

فروشگاه اینترنتی شیکسون اولین سایت تخصصی مد و خرید پوشاک آنلاین با تنوعی از لباس زنانه (مدل مانتو ، لباس مجلسی ، لباس دخترانه ، کیف و کفش ، شال و روسری، ساپورت، عینک ، ادکلن زنانه) و لباس مردانه ( تی شرت ، کفش ، شلوار ، عینک ، کیف ، پیراهن ، ادکلن مردانه) و حجم گسترده ای از زیورآلات ( انگشتر ، دستبند ، گردنبند ، گوشواره) در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین شیکسون می باشد. در دنیای مد طراحی داخلی، برخی از ترند ها سال ها محبوبیت خود را حفظ می کنند، بنابراین با اضافه کردن رنگ ها، بافت ها و جزئیات به این ترند های محبوب، ترندهای جدید شکل می گیرد. با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پوشاک، مد ، طراحی و صنایع وابسته میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

در واقع، صنعت مد میتواند از طریق افزایش تغییرات در زنجیره ارزش، به طور پایدار انتشار گازهای آلاینده را کاهش دهد و از این طریق، نقش مهمی در به حداقل رسیدن گرمای کره زمین ایفا کند. حدود ۹۴ درصد از درآمد کمپانی نایک، از طریق برند نایک تامین میشود. برند مشهور ” ری بن” یکی از زیرمجموعههای این برند است. بیشتر شعبههای این شرکت در آمریکا فعال است و ۲۶.۷ میلیارد دلار از درآمد آن از همین منطقه تامین شده است. با این حال هنوز بیشتر کمپانیها ناشناخته ماندهاند. اندازه بازار جهانی فشن در حال حاضر سه هزار میلیارد دلار است و دو درصد از کل تولید ناخالص جهانی را تشکیل میدهد. انقلاب الیاف ارگانیک در عرصه مد جهانی در حال شگفتی ­سازی عظیم است.