کانال دمپایی – معرفی بهترین و جدیدترین کانال های تلگرام دمپایی

در نظر داشته باشید که اگر زیره دمپایی طبی شما از نوع آجدار باشد، شما به راحتی میتوانید بر روی سطوح مختلف مثل سنگ و سرامیک راه بروید و نگران سُرخوردن یا لیزخوردن نباشید. معمولا دمپایی از جنس چرم یا جیر کمی جا باز میکند و گشادتر میشود. این مدلها برای بهار یا روزهای سرد مناسبترند. پشم: هوا که سرد میشود، هیچچیز بهاندازه یک جفت دمپایی پشمی خیالتان را راحت نمیکند. به این ترتیب خیالتان راحت است که پا عرق نمیکند و درگیر بیماریهای پوستی مثل قارچ و قرمزی نمیشوید. توجه داشته باشید که دمپایی طبی مردانه و زنانه استاندارد معمولاً ضد حساسیت هستند و مانع از خارش و قرمزی پاها هنگام پوشیدن میشوند، بهعلاوه بیشتر آنها از چرم طبیعی یا چرم مصنوعی ساخته شدهاند. خستگی مچ پا درمیآید و از راه رفتن با آنها احساس خوبی خواهید داشت. صندل طبی باید به اندازه کافی سفت و نرم باشد که بتواند در هنگام حرکت انعطافپذیری مناسب را برای پا فراهم کند و بیمار هنگام پوشیدن آن احساس راحتی نماید.

فوم: فومی که شکل پا را به خودش میگیرد، خیلی نرم و راحت است و بهخوبی از پا مراقبت میکند. خرید کفش، صندل یا روفرشی کمی سخت است. همچنین در هنگام خرید دمپایی زنانه علاوه بر جنس آن باید به سایز مناسب، وزن سبک، داشتن کفی و زیره مرغوب، رنگ متناسب با استایل، طرح و نهایتا قیمت متناسب با بودجهتان را در نظر داشته باشید. اگر به فکر خرید دمپایی روفرشی نو برای خودتان یا افراد خانواده افتادهاید، این مطلب را تا آخر بخوانید. برای دمپاییهای طبی نیز اغلب از کفیهای استاندارد استفاده میکنند که جنس و میزان نرمی و منعطف بودن این کفیها با وضعیت کف پای افراد مختلف هماهنگی و همخوانی دارد.

این نوع صندلها برای محافظت از پاها، بهبود و تسهیل گردش جریان خون و کاهش آسیبدیدگیهای عصبی در پاها انتخاب بسیار خوبی در فصول گرم تابستانی هستند. این صندلها و دمپاییها به گونهای طراحی شدهاند که قوس آنها متناسب با قوس پا بوده و حداکثر حمایت و ثبات را ایجاد کرده و فشار وارده بر مفصل انگشت شست پا را کاهش میدهند. دمپاییهای مردانه به نوعی از راحتترین پاپوشهای آقایان هستند؛ این دمپاییها سبک هستند، میتوان همه جا آن ها را با خود به همراه داشت و اگر مدلی شیک داشته باشند میتوان به جای صندل مردانه سراغشان رفت. دمپایی های زنانه خزدار بیشتر از سوی دختران جوان مورد استقبال قرار می گیرد. البته جذب بوی بد بیشتر برای دمپایی روفرشی هایی که از مواد مصنوعی ساخته شده اند، اتفاق می افتد.

خوشبختانه امروزه لزوم استفاده از کفشهای نامناسب و غیر استاندارد به منظور شیک پوش بودن از بین رفته است. ممکن است لیز بخورید یا در بهترین حالت زمین را لکهدار کنید. میتوانید دمپایی آنها را کمی آزادتر انتخاب کنید، اما نه آنقدر آزاد که باعث زمین خوردن آنها شود. البته که خانه را خوشگل میکند؛ اما راه رفتن روی زمین، باعث خشکی و ترک خوردن کف پا میشود. از روفرشی های این برند می توان به عنوان روفرشی در خانه و خیابان و حتی محل کار استفاده کرد. دمپایی روفرشی مردانه نه تنها از انگشتان پای افراد در منزل محافظت می کند بلکه باعث ایمن و گرم نگه داشتن پا در زمانی که راه می روید، می شود و به نوعی از ساییدگی احتمالی جورابتان جلوگیری می کند. کفی و قوس کف دمپایی اگر دارای طراحی خوبی نباشند ، یا اگر اگر دمپایی شما دارای جنس خشک و غیر منعطفی باشد و از مواد پلاستیکی بی کیفیت ساخته شده باشد می توان گفت که نپوشیدنش بهتر از پوشیدنش خواهد بود!