پلنگی طرح مورد علاقهی شما نیست؟

تغییراتی که سبب شده تا دنیای مد و لباس هم میان­ رشته ­ای شده و برای پیشبرد آن در بازار پر رقابت امروزی، نیاز به مسلح شدن به ابزارهایی بیش از دنیای مد و لباس بود. همهی این موارد مثالی از مد و فشن در زندگی ما هستند. در این مرکز خرید یک آرتسنتر نیز وجود دارد که مختص برگزاری برنامههای فرهنگی و پرفورمنسهای هنری است. سوپر مارکت بزرگ و وسیع نیز از دیگر امکانات این مجموعه است. هدف اصلی تاسیس این مرکز هم گردهم آوردن فروشگاههای طلا و جواهرات در قالب مجموعهای منسجم بوده است. آوا سنتر دارای بخشهای مختلفی است که در میان آنها میتوان به گالریهای طلا و جواهرات، طلا و جواهرات قدیمی، برندهای خاص طلا و جواهرات، فروشگاههای دیگر (مواد و لوازم آرایش، مد و پوشاک و حتی بوکلند) و بخش مختص به رستوران و فودکورت اشاره کرد.

پنج طبقه مرکز خرید روشا به فروشگاههای تجاری، یک طبقه به رستوران و کافه و چند طبقه به پارکینگ اختصاص دارد. سینما، سالن بولینگ و بیلیارد، فودکورت و رستورانهای مجلل با سرو غذاهای خوشطعم، اتاق اختصاصی «پدر و کودک» و «مادر و کودک»، کارواش، هایپرمارکت و هفت طبقه پارکینگ تنها بخشی از امکانات رفاهی این مجموعه هستند. ۹۱ فروشگاه در مجتمع تجاری آوا سنتر به چشم میخورند و از امکانات رفاهی آن میتوان به بخشهای خدماتی مانند کارواش، خشکشویی، آرایشگاه، اسپا و پتشاپ اشاره کرد. یعنی بسیاری از آیتمهای دیگر به جز لباس در زیرمجموعهی مد و طراحی مد قرار گرفتهاند؛ مانند انواع اکسسوری از جمله کیف، کفش، زیورآلات و…

وبسایت مجموعه فروش لباس هیبا ( HiibaShop ) با نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت، با اتکا به بیش از یک دهه حضور در مد و صنعت پوشاک پا به عرصه فروش اینترنتی نهاد. ارائه محصول با کیفیت و به صرفه، رضایت مندی مشتری با عنایت به صدای مشتری، سهولت خرید و ارائه محصولات متنوع بر پایه مد و حتی جلوتر از مد جزء اصول و اهداف اولیه هیبا بوده و خواهد بود. ما همواره سعی میکنیم تا در کمترین زمان ممکن با کمترین ضریب خطا و با استفاده از شیوه های نوین ثبت سفارش، ارسال و بسته بندی محصولات خریداری شده را بدست مشتریان عزیز رسانده و روز به روز با نوآوری در این راه قدم برداریم.

به گزارش خبرگزاری دانا کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با هدف «بازآفرینی و نوآوری در طراحی پوشاک سلامتمحور با رویکرد پیشگیری از بیماری و درمان آن» و «توسعه فناوری در نشان و تجاری سازی (برندسازی) و رونق بازار پوشاک سلامتمحور» نخستین رویداد تخصصی پوشاک سلامت محور را با حضور نهادها، دستگاههای دولتی، متخصصان حوزه پزشکی و طب، استادان دانشگاه، صنعتگران، اصناف حوزۀ طراحی و تولید پارچه و لباس را برگزار میکند. مرکز خرید روشا اولین فروشگاه بدون مرز در ایران است که در آن با واحدهای تجاری مجزا روبهرو نخواهید شد. طراحی مد و فشن در ایران چگونه شروع شد؟ مجموعه ی مد و پوشاک مهنّا قصد دارد به مناسبت عید نوروز در فضایی به مساحت 100 متر و در محیطی ارام و اقدام به برگزاری ایونت با فروش ویژه به مناسبت پایان سال و اغاز سال جدید نماید. مرکز خرید سانا از جمله پاساژهای شیک و جدید شمال تهران است که در بلوار اندرزگو قرار دارد.