پلنگی طرح مورد علاقهی شما نیست؟

وی همچنین گفت: زنجیره تولید پوشاک در کشور بخش اعظمی از تولید و صادرات کشور را دربر گرفته است بنابراین باید مورد توجه خاص قرار بگیرد. مدرک کلاس طراحی مد و پوشاک مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، خانواده پیر کاردن، از اسطورههای صنعت مد فرانسه، اعلام کردند وی روز سهشنبه در بیمارستانی در شهر نویی در غرب پاریس درگذشت. ایشان با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری و تاکیدات منویات ایشان مبنی بر “سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” تلاش اتحادیه را در جهت هرچه باشکوه تر برگزار کردن این رویداد صنفی و صنعتی مهم اعلام نمود.

در پایان این جلسه نیز ابراهیم درستی نماینده وزارت صمت در اصناف با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید در مرداد ماه گفت: دولت سیزدهم باید به این نکته توجه داشته باشد که فعالان صنعت پوشاک کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا در شرایط سختی به سر می برند. بنابراین پوشاک کا باید صادرات محور تولید شود که این امر نیز حمایت دولت را می طلبد. «افشین کلاهی» رییس کمیسیون کسبوکارهای دانشبنیان اتاق ایران، تشکیل کمیتهای از سوی کمیسیون دانشبنیان اتاق ایران با حضور متولیان این صنعت را قدمی در مسیر شناسایی مشکلات و دغدغههای صنعت مد و پوشاک کشور دانست و یادآور شد: اتاق ایران با توجه به حضور نمایندگانش در کمیسیونها و مجامع مختلف دولت و مجلس میتواند، پیگیر مطالبات و خواستههای صنایع مختلف باشد. کلاه شاپو بگذارید، یک نیم بوت چرم جسورانه انتخاب کنید، قواعد مد را به هم بریزید و یک استایل خاص و جذاب بسازید.

لازم به یادآوریست؛ خرید کتاب صوتی یکی از بخشهای محبوب کتابراه است؛ بنابراین، توصیه میشود شما هم سری به این بخش بزنید شاید کتابی بر اساس سلیقه خود بیابید. طراحی لباس یا بهتر است بگوییم هنر طراحی لباس یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین هنرهاست. در ادامه جلسه کامبیز معتمد وزیری رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان و دبیر هیأت عالی نظارت بیان کرد: به طور کلی برگزاری هر نمایشگاه نشان دهنده پویایی آن رسته است. حوزه پوشاک تنها یک حوزه اقتصادی نیست بلکه در کشور ما می توان حوزه های فرهنگی را نیز برای آن تعریف کرد. ایسنا/یزد یک فعال حوزه صنعت و دانشگاه در حوزه مد و پوشاک معتقد است که ضعف اصلی صنعت مد و لباس نبود تفکر ناب در کنار بی توجهی مسائل مهمی مانند برندینگ به معنای واقعی آن است. در ادامه جلسه مریم پورشهابی دبیر کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد نیز با بیان اینکه صنعت پوشاک از نظر رقابت پذیری مزیت های فراوانی دارد گفت: برگزاری رویدادهای نمایشگاهی نیز می تواند منعکس کننده توانمندی کشور در این حوزه باشد.

البته به نظر می­ رسد در سال­ های آتی ظهور قابل توجه فناوری برش لیزری را خواهیم دید. علاوه براین، موضوع در نظر گرفتن یک محل مناسب برای تأمین امکانات و تجهیزات لازم برای گرد آمدن کلیه فعالان این صنعت درکنارهم، جلوگیری از شکل گرفتن انجمنها، نهادها و تشکلهای جدید که به شکل موازی با دیگران عمل میکنند، انسجام و هماهنگی بین دستگاههای متولی و نگاه حمایت گرایانه دستگاهها به صنعت مد و لباس که از شیوع بیماری کرونا آسیبهای جدی را متحمل شده، مهمترین موضوع هایی بود که در این نشست موردتوجه قرار گرفت. این هماهنگی را میتوان در قالب کارگروهی که قرار است شکل بگیرد، ایجاد کنیم. مسلمانان در روسیه بزرگترین گروهی هستند که لباسهای ظاهریشان با قوانین دینی آنها در ارتباط مستقیم است و به دلیل افزایش جمعیت روز افزون مسلمانان، بازار پوشاک اسلامی در این کشور رو به رشد است.