پلنگی طرح مورد علاقهی شما نیست؟

برای ایجاد فضایی زنده و ایجاد نقطه ای کانونی، به خصوص در مکان های کوچک، باید بر روی دکوراسیون و تزئین دیوار ها تمرکز کرد. پلیسه در واقع یک نوع چین روی پارچه است که با وجود کلاسیک بودنش امروزه بر روی بسیاری از طرح های آوانگارد فشن نیز استفاده می شود. به عنوان مثال، یک شرکت مد آمریکایی می تواند پارچه ای در چین تهیه کند و لباس های تولید شده در ویتنام در ایتالیا تولید شود و به یک انبار در ایالات متحده ارسال گردد تا در خرده فروشی ها در سطح بین المللی توزیع شوند. پلیسه یکی از انواع مختلف پارچه است که در صنعت مد به عنوان یکی از بهترین و زیباترین ترندهای سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

هنرجویان با آموزش نرم افزارهای تخصصی جمینی و مارولوس می توانند پس از پایان دوره نمونه کالکشن خود را به صورت سه بعدی به کارفرما ارائه دهند و همچنین با آموختن نرم افزار جمینی سایزبندی و چیدمان الگو را به راحتی انجام دهند.جالب است بدانید که شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای جمینی و مارولوس، انواع لباس مردانه و زنانه، رسمی یا مجلسی و … اما برای این که بهترین خرید را در تخفیفها داشته باشید، لازم است از قبل بدانید دقیقا دنبال چه هستید و آنچه که انتخاب میکنید چقدر برایتان کارایی دارد. با در هم آمیختن زندگی ما با دنیای مجازی، بسیاری از طراحان به دنبال دستکاری مرز­های پوشاک کلاسیک هستند. تنوع طرح ­ها، رنگ ­ها، نقش ­ها و استایل ­ها با جادوی مد و لباس و اکسسوری ­ها و جواهرات سبب شد تا فشن، بخش جدایی ­ناپذیر از زندگی میلیون­ها انسان و درآمد میلیون­ها نفر در این عرصه شود.

اکنون در ایتالیا، صنعت آبمیوه تبدیل به یک ابزار محرک برای این عرصه شده است. همچنین این پلتفرم به آنها اجازه می­دهد که با لباس­های در اختیار خود و یا محصولات بیش از 1000 فروشگاه، تیپ دلخواه مجازی خود را ایجاد کنند. اعضای کمیسیون کسبوکارهای دانشبنیان اتاق ایران درنشست خود پیرامون صنعت مد و پوشاک، دغدغهها و چالشهای این حوزه را بررسی و یکی از مشکلات کلیدی دراین حوزه را وجود انجمنها و نهادهای متولی مختلف دانستند که به هماهنگی و انسجام نیاز دارند. وقتی یک مد به ترند تبدیل می شود افراد علاقمند و پیگیر مد می توانند بخشی از جامعه مد باشند.

مد اصطلاح کلی در زمینه هنر طراحی پوشاک است که تحت تأثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام میگیرد. شاید در دنیای مد حوزه ­ای که بیشترین بهره را از این فناوری برده است، صنعت جواهرات است. اگر پیراهن شما ساده است، یک گردنبند طلایی می تواند شما را از یک خانمی ساده به یک بانوی خوش استایل تبدیل کند. طراحی مد (به انگلیسی: Fashion Design) هنر استفاده از طراحی، زیبایی شناسی و یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک وزیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرشهای اجتماعی، فرهنگها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوتها دارای تنوع بالایی است. مثلا Stymuila از عکس­ها، داده ­های رفتاری و متون پلت فرم­های اجتماعی، اطلاعات لازم را به صنعتگران حرفه­ای ارائه می­ دهد تا بتوانند در خصوص جهت و خط مشی ارائه محصولات خود تصمیمات آگاهانه بگیرند. شرکت هایی که طلا و جواهرات را مطابق با ترند سال به مشتریان ارائه می دهند مطمئنا در کسب محبوبیت موفق تر خواهند بود.