پلنگی طرح مورد علاقهی شما نیست؟

همین امر موجب شد تا بانی مد رکورددار فروش در جشنواره های فروش مختلف باشد. این امر با توجه به شباهت برخی از برندها در زمینه تولید پوشاک و حتی کمپین های بازاریابی به هم بیش از هر زمان دیگری قابل تامل است. شاید با دیدن فشن شوها و کتواکها، لباسها و استایل مدلها کمی به نظرتان مسخره و خندهدار به نظر برسد؛ اما دلیل استایلهای عجیب و غریب، نشان دادن قدرت در طراحی و دوخت هر برند است. اما بالاخره تصمیم جدی خود را گرفت و با رفتن به سمت صنعت مد توانست ثروت هنگفتی نیز به دست آورد. که به عنوان یک تولیدی پوشاک و مواد اولیه از شرکت “لور استایل” با برندهای مطرح “هوگوباس”، “کوچ”، “تئوری” و “وینس” کار کرده است در این باره میگوید: تولیدیهای بزرگ پوشاک جهان و برندهای معتبر جهانی در 10 سال گذشته به دلیل افزایش هزینههای تولید از چین دور شده و از این کشور رفتهاند اما همچنان آسیا بزرگترین تولید کننده لباس در سراسر جهان به شمار میآید.

در جشنواره تولد بانی مد شرکت کنید و از معتبر ترین برندهای پوشاک بهترین ست ها را با تخفیفی باور نکردنی خریداری کنید. همچنین در راهنمای خردی مد و پوشاک میتوانید با معیارهای خرید بهترین شلوار جین و تیشرتها نیز آشنا شوید. بانی مد یک فروشگاه اینترنتی ساده نیست، اگر تجربه خرید های آنلاین را داشته باشید، میدانید که پشتیبانی و حمایت از مصرف کننده تا چه اندازه میتواند موجب اعتبار یک مجموعه فروشگاهی شود. اگر شما در طول این هفت سال همراه بانی مد بوده باشید، میدانید که در بانی مد برای تمامی سنین از نوزاد تا سنین بالا محصولاتی از برندهای معتبر وجود دارد. با این طیف وسیع از مخاطبین بانی مد توانسته است تا بهترین و مناسب ترین پوشاک را از بهترین و معتبر ترین برندهای داخلی و خارجی تامین کند و در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. پس برای استفاده از این تخفیف های ویژه که به مناسبت آغاز به کار هشتمین سال فعالیت بانی مد در اختیار شما قرار گرفته است میتوانید به صفحه بانی مد بروید و بانی ناسور را همراهی کنید تا به هفت گنج اش برسد و شما را صاحب بهترین کد های تخفیف کند.

به عبارت ساده تر میزان استقبال مردم از یک ترند است که معلوم می کند ترند به مرحله مد می رسد یا نمی رسد. بانی ناسور پس از گشت و گذار در شهر های جذاب و دیدنی ایران حالا اینجاست تا گنج هایی را که با خود آورده با مشتریان بانی مد دریک بازی هیجان انگیز قسمت کند. از امکانات مرکز خرید سانا میتوان به پارکینگ طبقاتی بزرگ، نمازخانه، سرویس بهداشتی، بهداری، ارائه ویلچر و کالسکه، جایگاه تعویض نوزاد، خانه بازی و غیره اشاره کرد. سوپر مارکت بزرگ و وسیع نیز از دیگر امکانات این مجموعه است. ۹۱ فروشگاه در مجتمع تجاری آوا سنتر به چشم میخورند و از امکانات رفاهی آن میتوان به بخشهای خدماتی مانند کارواش، خشکشویی، آرایشگاه، اسپا و پتشاپ اشاره کرد.

مرکز خرید روشا اولین فروشگاه بدون مرز در ایران است که در آن با واحدهای تجاری مجزا روبهرو نخواهید شد. این فروشگاه بزرگ اینترنتی از سال 1393 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون بعد از گذشت هفت سال و با آغاز هشتمین سال شروع به کار خود با جشنواره بانی ناسور این سالگرد را با شما جشن گرفته است. بله حدس شما درست است، طراح لباس آدرین هپبورن همان کسی است که میخواهیم در این بخش معرفیاش کنیم: اوبر دو ژیوانشی. حراج کتانی مردانه یکی از موارد مهمی که خیلی از افراد به آن اهمیت ویژه ای می دهند بحث انتخاب درست و صحیح مد و پوشاک می باشد.