پلنگی طرح مورد علاقهی شما نیست؟

همین چیزهای ساده در شرایط اضطراری ممکن است شما را نجات دهند. این فناوری به همه­ی اجزای زنجیره امکان می­دهد تا با هم ارتباط داشته باشند و به صورت مستقیم و ایمن، اطلاعات، داده و اسناد را تبادل کنند. همچنین این پلتفرم به آنها اجازه می­دهد که با لباس­های در اختیار خود و یا محصولات بیش از 1000 فروشگاه، تیپ دلخواه مجازی خود را ایجاد کنند. از اوت کوتور به معنی دوخت سفارشی یا خیاطی قراردادی نیز نام برده می شود. عصر مدرن، از صنعت مد برای بشر رونمایی کرد در صورتی که تا اواسط قرن ۱۹ اکثر لباس ها به صورت سفارشی دوخته می شدند. امروزه لباسهای روز و معمولی بیشترین میزان لباسهای مصرفی را تشکیل میدهند اما با این وجود دوخت لباس های سفارشی نیز بخشی از فعالیت طراحان مد محسوب می شود.

به طور مثال دامن های پلیسه ای هنوز طرفداران خود را دارند و نه تنها از چرخه مد خارج نشده اند بلکه هر روز در دوخت لباس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که در اوت کوتور تمام مراحل دوخت لباس از ابتدا تا انتها توسط دست انجام می گیرد. بنابراین ضروری است که با همکاری تمام دستگاه های مسئول اقدامات ویژه ای را در این زمینه انجام دهیم. اکثر افراد با این سوال روبرو هستند که هماهنگی با ترند هایی که در هر سال جدید مطرح می شوند، به این معنا است که باید هر سال تمام مبلمان و طراحی داخلی محیط زندگی خود را تغییر دهیم؟ در پاسخ باید گفت که ترند های طراحی داخلی نیز در هر فصل به شکل چشمگیر و قابل توجهی تغییر نمی کنند.

معمولا خرده فروش ها محصولات را سفارش می دهند؛ اما بازاریابی و تبلیغات در صنعت مد و فشن، به شکل های مختلف، چه در بستر فشن شوها و فروشگاه ها و چه در بستر فضای آنلاین، در فروش و کسب سود اهمیت دارد. چون این مدل با اکثر چهره ها تناسب دارد. ترند ها به سرعت در حال آپدیت شدن هستند به این صورت که بعد از مد شدن یک ترند، ترندهای جدیدی به مردم ارائه می شوند. ابزارهای دیجیتالی، در حال جهانی سازی پدیده ­ای به نام فناوری ­های پوشیدنی هستند. فناوری پشت این محصولات، شامل الگوریتمی است که کل فرایند انتخاب و خرید مشتری را دنبال و بر اساس آن پیشنهاد می­دهد.

مرکز خرید آنلاین بانی مد فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال 1393 آغاز نمود و طی این سالها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بینالمللی، در مسیر بهبود تجربه خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. دانلود PDF کتاب اصول و مبانی پارچه شناسی، دانلود کتاب اندیشهات را به تن کن و دانلود PDF کتاب تاریخ تصویری پوشاک از آغاز تا امروز گزینههای مناسبی برای شروع مطالعه در این زمینه هستند. اما همیشه فرم بدن خودتان را در نظر بگیرید. اگرچه این سروی س­ها مفید هستند، اما پیش ­بینی روندهای کلی و مدیریت زنجیره تامین، دو مورد از پول­سازترین زمینه­ های کاربرد AI هستند. اما همین لباسهای ساده و زیبا باعث جلب توجه همسر فتحعلی شاه شد و این موضوع آغازی برای ورود مد به ایران بود.