نمایشگاه تخصصی پوشاک،طراحی، مد

در ادامه سعی داریم تا خدمات تخصصی سایت آباژور را در ارائه مقالات راهنمای خرید مد و پوشاک به شما معرفی کنیم. کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نخستین رویداد تخصصی شتاب با محوریت، ایده ها و فرصت های پوشاک سلامت محور را برگزار می¬کند. براساس این گزارش، «معصومه پاشایی بهرام» عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در این نشست ضمن اعلام آمادگی برای حضور در کارگروه صنعت مد و لباس و پیگیری مطالبات این بخش، ظرفیت و توان تولیدی کشور را در حوزه پوشاک بسیار بالا دانست و گفت: نسبت به صنایع کوچک و متوسط که بالاترین سطح اشتغال کشور را به خود اختصاص میدهند، غفلت شده و بیشتر صنایع پوشاک ایران در قالب تشکل فعالیت دارند و مورد بیمهری قرار گرفتهاند. به اعتقاد او برای موفقیت در صنعت مد و لباس باید از امکانات خود در همه حوزهها از جمله مجلس، صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی ریاست جمهوری و اتاق ایران بهره برد.

وی در ادامه گفت: سرمایه گذاری بر روی تمامی این مراحل بر عهده ما است و در صورت خراب شدن محصول تمام ضرر را خودمان متحمل میشویم و در ازای این نوع خدمات هیچ هزینهای نمیگیریم و تنها ما بعنوان یک شریک تجاری فعالیت خود را با ایده پردازان آغاز میکنیم. خانم مهسا فرزان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه مراسم افتتاحیه نخستین مرکز نوآوری و شتاب دهی مد و پوشاک گفت: این مرکز در دانشگاه علم و صنعت فعالیت خود را آغاز کرد و در مراسم امروز نخستین مرکز نوآوری و شتاب دهی مد و پوشاک افتتاح شد. وی در پایان گفت: در مراسم افتتاحیه امروز مسؤولانی از بنیاد ملی مد و لباس و تولید کنندگان مجموعه حجاب حضور داشتند.

مد و پوشاک از گذشته تا به امروز دچار تغییراتی شده است که در این مطلب آن را مورد بررسی قرار می دهیم به این شکل که مد و پوشاک را از اوایب قرن بیستم و تا آخر قرن بیستم بررسی خواهیم کرد. به همین دلیل رشته مد، از جمله رشتههای محبوبی است که با داشتن مدرک مناسب، قادر خواهید بود با برگزاری کلاس به کسب درآمد خوبی برسید. اگر مدرک و دانش بسیار خوبی در زمینه طراحی، تولید و بازار مد و فشن دارید، بنابراین با برگزاری کلاسهایی در این زمینهها، میتوانید به خوبی کسب درآمد کنید. همچنین چالش های بیشتری را برای خطوط تولید کمتر شناخته شده ایجاد می کند. اجناس با کیفیت، خوش قیمت، و همچنین پلتفرم فروش مناسب و البته با سرویس خوب برای ارسال محصول، باعث خواهد شد در این زمینه به موفقیت برسید.

در پیش گرفتن چنین روندی میتواند باعث انتخاب بهترینها توسط کاربران شود. همچنین میتوانید تولید و لباسهای لباسهای سنتی خاصی مانند لباسهای هندی، چینی و غیره هم در نظر بگیرید. یکی از روشهای کسب درآمد در این زمینه، ایجاد وبلاگ و تولید محتوا است. یکی دیگر از روشهای کسب درآمد از دنیای مد و پوشاک، لباسهای ورزشی و گرم کنها هستند. اگر از این طریق ترافیک زیادی برای سایت خود ایجاد کنید، آن گاه برندهای مختلف و بزرگ هم برای تبلیغ به سراغ شما میآیند و میتوانید حسابی کسب درآمد کنید. اگر دانش خوبی در زمینه مد و فشن دارید، و البته قادر به تولید محتوای خوب هستید، یک راهاندازی یک سایت و بلاگ و همچنین تولید محتوای ویدیویی و متنی، میتواند تبدیل به یک روش کسب درآمد شوند. تولید محتوا به معنی ایجاد اطلاعات مناسب و مفید است که مردم سرتاسر دنیا آن را مطالعه خواهند کرد. شرکت فراماگو ایتالیا موفق به توسعه یک فناوری شده است که از پوست پرتقال، الیاف ارگانیک یا طبیعی تولید می­کند که مثل ابریشم طبیعی است.