فروشگاه اینترنتی لباس بانی مد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از رایزنی فرهنگی ایران درروسیه همانطور که صنعت مد در جهان به سرعت در حال پیشرفت است، در روند مد پوشاک مسلمانان نیز پیشرفت هایی مشاهده می شود. به گزارش عصرایران به نقل از بیبیسی؛ “ویجی مهتانی” مدیر تولیدی پوشاک و مد در هند در باره اثرات ناشی از تعطیلی و رکود ویروس کرونا در صنعت لباس آسیا گفت: اگر کارگران ما از ویروس کرونا نمیرند، از گرسنگی میمیرند. بعد از اتمام این مرحله، پوشاک تمام شده(محصول تمام شده) به بخش بسته بندی و انبار و در نهایت، بازار فرستاده می شوند. به خرده ­فروشان آنلاین این امکان را می ­دهد تا سایز محصولات را به صورت مجازی به نمایش بگذارد تا مشتریان بتوانند یک محصول فیت خود پیدا کنند.

این پلتفرم فرایند هزینه ­بر و زمان­گیر پیدا کردن یک پوشاک فیت را با به کار گیری اجزای اساسی طراحی، همچون طراحی دو بعدی اولیه و الگوهای فنی، به یک مدل­سازی 3 بعدی تبدیل می­کند که به صورت آنی قابل تغییر و شخصی­سازی است. پوشاک هوشمند و طراحی­ های چند کاربردی، در سال­های اخیر توسعه چشمگیری داشته ­اند. او، بهرهگیری از تجربیات سایر کشورها ازجمله ترکیه که توانست با توسعه صنعت پوشاک خود در جهان، شناخته شود را بهعنوان یک راهکار پیشنهاد داد و گفت: امروز تعدادی از شرکتهای ایرانی از استادان ترکیه استفاده میکنند و به شیوه استادکاری، سطح تولیدات خود را بالا بردهاند. ایشان افزود: مردم کشور امروزه تمایل بیشتری به مصرف تولیدات داخل از خود نشان می دهند که این موضوع نشان از اقدامات خوب در طراحی مد دارد. شکی نیست که موبایل­ها نقش به سزایی در زندگی روزمره­ی همه­ی ما دارند و همین باعث شده است این صنعت سریع­ترین حوزه­ی eCommerce باشد.

این کشورها به دلیل قرابت فرهنگی با کشور ما مشتریان خوبی برای تولیدکنندگان پوشاک ما خواهند بود. دانلود PDF کتاب اصول و مبانی پارچه شناسی، دانلود کتاب اندیشهات را به تن کن و دانلود PDF کتاب تاریخ تصویری پوشاک از آغاز تا امروز گزینههای مناسبی برای شروع مطالعه در این زمینه هستند. حوزه پوشاک تنها یک حوزه اقتصادی نیست بلکه در کشور ما می توان حوزه های فرهنگی را نیز برای آن تعریف کرد. با وجود دستگاه هایی که بر سرعت و کنترل تولید، تأثیر بسزایی دارند، مواردی همچون احداث کارخانه یا تولیدی لباس، خرید دستگاه ها و خرید منابع اولیه تولید، می تواند برای تولیدکنندگان لباس و صنعت مد، دغدغه باشد.

این نوع کیفها نه تنها جذاب هستند، بلکه اجازه میدهند دستان شما برای گرفتن ظرف میوه یا لیوان نوشیدنی آزاد باشد. باید بتوانید به سادگی تمام لباسهایتان را ببینید و از بین آنها انتخاب کنید، بدون این که مجبور باشید برای پیدا کردن یک لباس یا کفش خاص کل کمدتان را زیر و رو کنید. از جمله محاسبات ابری که زمینه را برای همکاری بهینه بین کارخانجات و شرکت ­ها، از هر نقطه از جهان، فراهم کرده­اند. مرکز خرید آنلاین بانی مد فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال 1393 آغاز نمود و طی این سالها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بینالمللی، در مسیر بهبود تجربه خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد.