ظهور و بروز تکنولوژی های جدید در صنعت مد و پوشاک – روزمرگی کدرها

اگر کد را درست وارد کردهاید و همچنان با این خطا مواجه میشوید به این معنی میباشد که بازه زمانی یا سقف استفاده از آن به اتمام رسیده است. در آخر باید یادآور شد این کدهای تخفیف دارای محدودیت تعداد استفاده و زمان هستند و در صورت به اتمام رسیدن هر یک ممکن است با خطاهایی چون “این کد تخفیف درست نیست” و یا “بازه زمانی آن به اتمام رسیده است”، مواجه شوید. دیجی کالا در مناسبتهای مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیفداری ارائه میکند که برای آگاهی از آنها کافیست یکی از روشهای عضویت در خبرنامه، شبکههای اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح میدهیم. لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف تنها بر روی اپلیکیشن دیجی کالا اعمال میشوند.

همچنین همه کدهای تخفیف بر روی محصولات شگفتانگیز اعمال نمیشوند و درصورت وجود این گونه محصولات، آن را از سبد خرید حذف کنید. یک نوع طراحی وجود دارد که سبک کوچ Kutch نامیده میشود و منشأ آن به واژهٔ آلمانی”kitsching” برمی گردد که معنی آن زشت یا به لحاظ زیباییشناسی ناخوشایند است. افراد مشهور و سلبریتیها، مدلها و حتی تولیدیهای زیادی وجود دارند که به دنبال مشاورین مد و فشن هستند. مُد بخشی از جامعه را باز میتاباند و از جنگها، درگیریها، قوانین، مذهب، و هنرها متأثر بود؛ ویژگیهای فردی بر مد تأثیر میگذاشتند. مُد با انتقادات بسیاری روبهرو است بر این اساس که آن را بیمعنی، سطحی، مستبدانه، و غیر اخلاقی میدانند. باید این نکته را یادآور شد که اگر کد تخفیف شما مربوط به اپلیکیشن است، تمام مراحل فوق را در اپلیکیشن دیجی کالا انجام دهید.

در سال های اولیه در این دهه در پاریس طرح ها، آغاز به ترویج مد در تمام جامعه کردند به همین سبب پیروی از مد کمی انعطاف پذیرتر از قبل شد. که برای مواجه نشدن با این خطاها کافیست قبل از خرید تمام شرایط کد تخفیف را به دقت مطالعه کرده، سپس اقدام نمایید. بعد از مطالعه توضیحات کد بر روی “کپی کنید” کلیک نموده و سپس با فشردن دکمه “خرید کنید” وارد سایت دیجی کالا شوید. برای عضویت در خبرنامه دیجی کالا کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه دیجی کالا در وبسایت موپن و در کادر “از آخرین تخفیفهای دیجی کالا خبردار شوید” ثبت کنید. ابتدا وارد صفحه فروشگاه دیجی کالا در سایت موپن شده و بر روی کوپن مدنظر خود کلیک کنید.

در این قسمت ما به بررسی خطاهایی که ممکن است در استفاده از کد تخفیف برای دیجی کالا مواجه شوید، میپردازیم. علاوه بر این دوستان نیز با استفاده از کد معرف دیجی کالا میتوانند با تخفیف ویژه اولین خرید خود را ثبت کنند. به عنوان مثال افزایش استفاده از روش کاشت پنبه بدون هیچ گونه کود یا آفتکش انتشار گاز کربن را نیز تا ۵۰ درصد کاهش میدهد هر چند به ازای هر هکتار زمین، محصول کمتری را در اختیار کشاورز قرار خواهد داد. دیجی کالا برای هر کاربر به صورت اختصاصی کدهای تخفیف معرف درنظر گرفته است که میتوانند با ارسال آن به دوستان خود از جوایز و امتیازات مختلف بهرهمند شوند.