صنعت مد و لباس در اقتصاد خلاق

ظاهر کفشها در طول تاریخ دستخوش تغییرات ریادی شده است.شما میتواتید با توجه به استایل و تیپ خود کفش مناسبتان را انتخاب میکنید. شیرازی توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی، توجه به صادرات و توسعه اقتصادی کارآفرینان پوشاک، نمایش توانمندیها و تخصص طراحان و تولیدکنندگان پوشاک، حمایت از استارتاپها و فناوریهای جدید، توسعه ارتباطات دانشگاه با صنف و صنعت پوشاک، آیندهپژوهشی و ساختارهای توسعه برندهای ملی پوشاک را از اهداف راهبردی این نمایشگاه دانست. یکی از پوشش های اصلی برای بانوان ایرانی و همینطور کشورهای اسلامی مانتو میباشد، نکته هایی برای انتخاب و تهیه ی یک مانتو خوب مناسب وجود دارد که با توجه به ویژگی های هر فردی متغیر میباشد. با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پوشاک، مد ، طراحی و صنایع وابسته میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه بین المللی پوشاک، مد ، طراحی و صنایع وابسته علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد. ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمیکردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و راندمان تولید داخلی، مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه تخصصی پوشاک، مد ، طراحی و صنایع وابسته است.

از سویی دیگر، استایل، همان شیوهی خاص هر فرد برای بیان خودش است. ست کردن چند تکه لباس طرحدار در یک استایل، میتواند پر از ریزهکاری و نیازمند ترفندهای حرفهای باشد، اما لازم نیست برای ست کردن طرحها حتما یک استایلیست حرفهای باشید؛ کافیست از یکی از دو راه زیر بروید. ترندهای مد همیشگی نیستند و بعد از مدتی کاملا از چرخهی فشن خارج میشوند؛ اما به طور کلی اگر به دنبال راهی هستید تا استایل به روزتر، جذابتر و مدرنتری داشته باشید، دنبال کردن ترندهای فشن و رعایت برخی نکات حتما در این مورد به شما کمک خواهد کرد.

اما حقیقت این است که توجه کردن به قواعد انتخاب رنگها برای انتخاب لباس، موجب میشود تا جذاب تر و خوش اندام تر به نظر بیاییم. او ثروتمندترین فرد اسپانیا، دومین فرد ثروتمند اروپا و ششمین فرد ثروتمند جهان است. در این میان برند های فست فشن از یک سو و برندهای لاکچری از سوی دیگر سهم قابل توجهی ازگردش مالی سالیانه مد و لباس در جهان را به خود اختصاص داده اند. این بخش از بازار، که توسط طراحان و مدل های مد تبلیغ می شود از جمله قابل مشاهده ترین موارد است. پیدا کردن یک فروشگاه قابل اطمینان که اجناسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب داشته باشد،کمی دشوار میباشد. آمازون با بهره ­گیری از ظرفیت­های هوش مصنوعی، موفق به طراحی دوربینی شده است که همچون مشاور مد و لباس برای شما اقدام می­کند و برای داشتن ظاهری آراسته بر اساس قد و وزن و داده­هایی که به آن می­دهید، ایده­های جالبی را در اختیار شما قرار می­دهد.