راهنمای خرید دمپایی طبی برای درمان انواع مشکلات پا – کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی امید

سبک ترین نوع از دمپایی های موجود در بازار می باشند. همان طور که می دانید با سرد شدن هوا و آمدن زمستان، سرمای وارد شده به پای افراد به کل بدنشان نفوذ می کند و استفاده از دمپایی روفرشی نرم، انعطاف پذیر و راحت به گرم شدن پا کمک زیادی می کند. استفاده از دمپایی به دلیل وزن کم و همچنین راحتی فراوانی که دارد در تمام طول سال رایج است اما بهره گیری از آن ها خصوصا برای خانم هایی در فصول گرم سال بیش از پیش می شود. معمولاً زیره دمپایی طبی استاندارد زنانه و مردانه را از مواد مرغوب و باکیفیتی مثل پلیاورتان تولید میکنند که مانع از پوستهپوسته شدن بهمرور زمان و ساییده شدن هنگام راه رفتن زیاد میشود. خوشبختانه امروزه لزوم استفاده از کفشهای نامناسب و غیر استاندارد به منظور شیک پوش بودن از بین رفته است.

این مدل از دمپایی ها معمولا دارای یک بند چسبی بر قسمت رویه خود می باشند تا شما بتوانید با اطمینان بیشتری از آن ها استفاده نمایید. پوشیدن دمپایی روفرشی به محافظت از پاهای شما در برابر زمین کمک و از درد پا نیز جلوگیری میکند. از چرخش بیشازحد پا جلوگیری میشود پاشنه اکثر صندلهای طبی شبیه فنجان است این ساختار به کنترل حرکت و حفظ تعادل بیمار کمک میکند. صندلهای ارتوپدی برای حمایت از قوس کف پا طراحی شدهاند و میتوانند از افتادگی قوس (پرونیشن) که یکی از علل اصلی پادرد است جلوگیری کنند. تعیین سایز: از دیگر فاکتورهای بسیار مهم در هنگام خرید دمپایی زنانه توجه به سایز و اندازه مناسب آن با پای نازنین شما خانم های عزیز است. از تنوع رنگ و طرح بسیار فراوانی برخوردار است و می توان به سادگی و بدون خارج کردن دمپایی از پا، ذراتی که در زیر کف پایتان قرار گرفته است را خارج نمایید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید دمپایی زنانه توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. پنبه: یک ماده طبیعی و ارگانیک برای ساخت دمپایی روفرشی پنبه است که هیچ گونه حساسیت و آرژی در شما ایجاد نخواهد کرد. یادتان باشد یک دمپایی ممکن است در تمام طول روز با شما همراه باشد و چه بسا اگر از ظاهری زیبا و مناسب نیز برخوردار باشد، از آن در محیط های بیرون از خانه نیز استفاده خواهید کرد. با این حال شما خانم های خانه دار و مادران عزیز نیز می توانید در صورت تمایل از این مدل دمپایی ها استفاده کنید. صندلهای طبی از پاهای شما محافظت کرده باعث میشوند که پاهای شما خنک بمانند!

پشم: اگر از جمله افرادی هستید که پای شما مدام سرد و یخ زده است، پشم به خوبی آن را گرم خواهد کرد. همانطور که مشاهده کردید امروزه در بازار این مدل از پاپوش ها دارای تنوع بسیاری می باشند که شما بایستی با توجه به سلیقه و همچنین زمینه مصرفی خود اقدام به خرید یک مدل مناسب و زیبا برای خود و دیگر عزیزانتان نمایید. از انواع دمپایی ها می توان به دمپایی های خزدار، دمپایی های انگشتی، دمپایی های پاشنه بلند، دمپایی پاشنه یک تکه، دمپایی ساحلی و غیره اشاره کرد. ناگفته نماند تمام این دمپایی های زنانه از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. البته فراموش نکنید که نام و برند تولید کننده این قبیل از پاپوش ها نیز می تواند تا حدی بر روی قیمت فروش آن ها تاثیر بگذارد. تنوع مدلهای نیکتا، کیفیت بهتر آن و قیمت مناسبش باعث شده خیلیها این برند را انتخاب کنند.