راهنمای خرید دمپایی طبی برای درمان انواع مشکلات پا – کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی امید

جواب سوالهای شما درباره خرید دمپایی اینجاست. نکته بعدی در خرید دمپایی روفرشی انتخاب متریال بر اساس موقعیت مورد نظر شما است. اگر قرار است از دمپایی روفرشی برای استفاده روزمره و مداوم استفاده کنید مواد مصرفی به کار برده شده در آن از اهمیت زیادی برخوردار است. مدلهای جلوبسته طراحی خاصی دارند که شاید برای موقعیتهای مجلسی یا به عنوان بخشی از لباس خواب مناسب باشند. دمپایی های ساده زیبایی و جذابیت خاصی دارند و شما می توانید این دمپایی ها را در دورهمی دوستانه یا خانوادگی بپوشید و جذابیت استایل خود را تکمیل نمایید. بسته به ترجیح شخصی شما برندهای مختلفی وجود دارند که هر یک میتوانند نیازهای خاصی را برطرف کنند. مدلهای جلوباز معمولا به عنوان دمپایی تابستانی هم شناخته میشوند؛ اما کاربرد چهار فصل داخل منزل دارند. برخی از صندلهایی که دربازار میبینیم کفی یا بدنه نرمی دارند و هم برای داخل منزل و روی فرش و هم برای خارج منزل استفاده میشوند.

پوشش کف منزل چیست؟ پوشش نامرتب ما را تبدیل به افرادی بی انضباط میکند و پوشش رسمی و شکیل ما را وادار میکند دقیقتر عمل کنیم. پوشیدن دمپایی روفرشی به محافظت از پاهای شما در برابر زمین کمک و از درد پا نیز جلوگیری میکند. با توجه به موارد گفتهشده، به این نتیجه میرسیم که بله، باید دمپایی روفرشی بپوشیم. صندلهای مردانه در اکثر موارد حجیمتر هستند و برای موقعیتهای بیرونی طراحی میشوند. صندلهای طبی کمی با صندلهای معمولی تفاوت دارند و پوشیدن آنها راحتتر از سایر صندلها است. انواع صندلهای تابستانی انگشتی در واقع ترکیب مدلهای انگشتی و رو باز هستند. دمپاییهای انگشتی یا فلیپ فلاپ از مدلهای محبوب دمپایی جلوباز هستند که بیشتر در هوای گرم و موقعیتهایی نظیر ساحل استفاده میشوند. راه رفتن یا ایستادن طولانی مدت روی سطوح سفت یا فرش، میتواند شما را مستعد دردهای پاشنه و کف پا نماید و بهترین راه حل برای آن استفاده از دمپاییهای طبی است.

اگر قرار است دمپایی را به مدت طولانی بپوشید باید به قابلیت تبادل رطوبت و خشک شدن آن نیز دقت کنید؛ در غیر این صورت مشکلاتی مثل بوی بد داخل دمپایی و رشد میکروارگانیسمهای فرصت طلب شما را آزار میدهند. قرار است دمپایی را در محیط خشک بپوشید یا خیس؟ قرار است دمپایی را 24 ساعته در محیط گرم بپوشید یا دمپایی را برای محیط معتدل و برای ساعات محدود نیاز دارید؟ جیر: دمپایی جیر ضدآب است و کمی گرما به پا میدهد. این گزینه میتواند برای استفاده از صندل به هنگام ورم پا که در فصل گرما اتفاق می افتد بسیار مهم باشد. همانطور که مشاهده کردید امروزه در بازار این مدل از پاپوش ها دارای تنوع بسیاری می باشند که شما بایستی با توجه به سلیقه و همچنین زمینه مصرفی خود اقدام به خرید یک مدل مناسب و زیبا برای خود و دیگر عزیزانتان نمایید. دمپایی های یک بار مصرف از دیگر انواعی است که بیشتر در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دمپایی های تخت راحت تر هستند و برای خانم ها و دختران جوان در رده سنی های مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. این کفی ها سبک و راحت بوده و اجازهی حرکت آزادانه را به پای شما میدهند ولی در عین حال نقش ضربه گیری به کف پا را نیز ایفا خواهند کرد. انگشتان شما در صندل نباید تحت فشار قرار بگیرند و باید بتوانید به طور آزادانه آنها را حرکت دهید. در مطالب قبلی انواع مدل صندل زنانه و دخترانه و مدل کفش راحتی را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع مدل صندل های مخصوص روفرش را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند. این خانم به دمپاییهایش اشاره میکند “چرا کفشاتون رو در آوردید، تو محیط عمومی بهداشت رو رعایت کنید هم خوبه ها”. بنابراین طراحی دمپاییهای روفرشی جلو بسته گاهی شباهت زیادی به کفش پیدا میکند.