راهنمای خرید دمپایی طبی برای درمان انواع مشکلات پا – کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی امید

پاهای خستهای که تمام روز شما را این سو و آن سو بردهاند، شایسته خرید یک جفت دمپایی روفرشی خیلی راحت هستند. شاید بهتر باشد، خیلی بیش از این جلو نرویم و ابتدا کمی بیشتر با آقای محمدرحیم متقی ایروانی آشنا شویم و پس از آن به ادامه داستان بپردازیم. محمدرحیم متقی ایروانی بعد از مهاجرت به تهران شرکتش به نام «باتا» را ثبت و در سبزه میدان در خیابان خیام راهاندازی کرد. محمدرحیم متقی ایروانی در ۲۱ بهمن ماه سال ۱۲۹۹ در شیراز به دنیا آمد. همان طور که توضیح دادیم، تولید کفش در آن دوره کاملاً سنتی بود و یکی از نوآوریهای محمدرحیم متقی ایروانی ماشینی کردن این صنعت بود. به طور کلی استفاده از دمپایی زنانه به خاطر وزن کم و راحتی زیاد در طول سال و در موقعیتهای مختلف رایج است اما استفاده از دمپایی طبی زنانه بیشتر انتخاب خانمهایی است که به غیر از توجه به زیبایی و جذابیت یک دمپایی، به سلامتی پاهای خود نیز اهمیت میدهند.

همین طور در سال ۱۳۲۷ با طراحی نوآورانه خود پاساژی به نام «استاندارد» را در خیابان زند شیراز افتتاح کرد که چندین مغازه و یک سینما داشت. با اتمام دوره دبیرستان در سال ۱۳۲۰، محمدرحیم برای کار راهی شرکت صنعت نفت آبادان شد. عمده مردم آن دوره از گیوه و گالش استفاده میکردند، اما صنعت تولید آنها کاملاً سنتی و دستی بود. یکی از این نیازها، نیاز به کفش بود که یک محصول کاملاً وارداتی به حساب میآمد. پس اصلاً برای خرید دمپایی طبی تعلل نکنید؛ چراکه دیگر از مدلهای قدیمی این محصول خبری نیست و اگر به یکی از فروشگاههای ارائه دهنده دمپایی طبی سری بزنید با نمونه های متنوعی روبه رو خواهید شد که شما را برای خرید وسوسه میکنند.

رنگ دمپایی: انتخاب رنگ دمپایی از آن دسته نکاتی است که فقط و فقط مربوط به سلیقه و نظر شما می باشد. دمپایی ها نیز همانند دیگر پوشیدنی هایی که استفاده می شود دارای تنوع قابل توجه در طرح و رنگ هستند. اگرچه دمپایی زنانه دارای انواع گوناگون و مدلهای متنوع هستند اما نیاز است هنگام خرید آنها به نکاتی مهم و ضروری توجه کنید تا بتوانید جنسی مناسب و باکیفیت را انتخاب کنید که از همه لحاظ موردپسند شما باشد. با پوشیدن دمپایی روفرشی مناسب و استاندارد، میتوانید به کاهش درد و ناراحتی در پاها و فشار اضافی که به پاهای شما وارد میشود کمک کنید. در این سطوح هیچ اشکالی وجود ندارد؛ اما آنها رابطه متفاوتی با پاهای ما دارند. از آن جایی که این کفی های به صورت سفارشی ساخته میشوند جنس مواد مورد استفاده در آنها بهتر بوده و میتوانید این مواد را به صورت دلخواه انتخاب کنید.

همچنین میتوانید از کفی های طبی و دیگر وسایل کمکی برای محافظت بیشتر از پای خود استفاده کنید. همچنین مدتی بعد از راهاندازی شرکت، پاساژی را در محله گلوبندک تهران با طرحی از خودش احداث کرد که بعدها آن را «استاندارد» نامید. محمدرحیم همیشه اهل کار بود و در دوران دانشجویی در مجله «آیین دانشجویان» مدتی مشغول به کار شد. محمد رحیم به روایت خودش از شش سالگی در تجارتخانه پدر، کارهای مختلفی مثل جاروب کردن و ارسال نامه انجام میداد و تا آخر عمر همیشه از آن روزها به عنوان یکی از عوامل موفقیت خود نام میبرد. از طرف دیگر، از سالهای ۱۳۳۰ به بعد، ایران به سمت صنعتی شدن پیش میرفت و کارخانهها یکی پس از دیگری ساخته میشدند. صنعتی شدن شهرها مدل زندگی افراد را تغییر داده و نیازهای جدیدی برای مردم ایجاد کرده بود. ایروانی نیز این نیاز را درک کرده و معتقد بود که همه مردم به نان و کفش نیاز دارند.