دوره های آنلاین فناوری مد و پوشاک

پس از طراحی و تولید لباس، مرحله فروش و عرضه به بازار، از اهمیت زیادی برخوردار است. ظاهر و زیبایی آن، یکی از جنبههای زندگی هر فرد است که از اهمیت بالایی برخوردار است. صنعت نساجی نیز در این دوران پدیدار شد که در آن، به تولید پارچه های مختلفی از جنس الیاف طبیعی، مانند پشم، پنبه، ابریشم، کتان و همچنین الیاف مصنوعی، مانند نایلون، اکریلیک و پلی استر، پرداخته می شد. صنعت پوشاک و مد یکی از صنایع بسیار مهم جهان است که در سال 2019 درآمدی حدود 1.8 تریلیون دلار (معادل با 1800 میلیارد دلار و حدود 2% از تولید ناخالص جهانی) داشته و پیشبینی میشود که این عدد تا سال 2025 به بیش از 2.3 تریلیون دلار برسد. در این دوران تولید انبوه در اندازه های بزرگ و آماده فروش یکی از اهدافی بود که به آن بسیار بها داده شد.

صنعت مد و پوشاک در سیستم مد و فشن یکی از موارد مهم برای طراحان لباس است. پس همیشه تنها به ظاهر بیرونی بسنده نکنید و نگاهی دقیق به دوخت و جنس آستر لباس هم بیندازید تا بتوانید ارزش واقعی یک لباس را تعیین کنید. پس از گذراندن هر دو سطح مدرک دوزبانه دوره ی طراحی لباس از مجتمع فنی تهران به صورت تفکیک شده برای سطح مقدماتی و پیشرفته به هنرجو اعطا می گردد و هنرجویان علاقمند به اخذ مدرک بین المللی پس از ارائه پورتفلیو می توانند علاوه بر مدرک مجتمع فنی تهران ،این مدرک را نیز اخذ کنند. باسلام اجتماعی است، به این معنی که راه گفتوگو و تعامل بیواسطه بین خریداران و غرفهداران همیشه باز است. گفتوگو با سلام آغاز میشود. اگر میخواهید لباسهای خوش فرم و کاملا متناسب با خودتان داشته باشید، هیچ چیزی مثل دوست بودن با یک خیاط حرفهای موثر نیست.

همیشه به توصیههای شستوشوی روی تگ لباس توجه کنید و اگر فکر میکنید حوصلهی رعایت آنها را ندارید، قید آن لباس را بزنید. اگر دوست دارید بدانید مد و فشن دقیقا چه زمانی وارد ایران شد، باید بگوییم که سفر کردن ایرانیان از جمله درباریان و دانشجویان به خارج از کشور در زمان قاجاریه، باعث باز شدن راه مد و فشن به ایران شد. هر چه باشد، دستخالی برنمیگردید. رویکرد هر چه بیشتر بهتر «کوکو شانل» (COCO Chanel)، که از طراحان معروف دنیای مد و لباس است، هنوز هم در دنیای فشن کاربرد دارد. فرش و تابلوفرش، دکوری و تزئینی، پرده و مبلمان، نور و روشنایی، کالای خواب، گل و گیاه، لوازم حمام و دستشویی، ابزار و مواد شوینده برای نظافت و هر چه در آشپزخانه لازمتان میشود. برای مثال شلوارهای پارچهای، ژاکتهای ورزشی، انواع مختلف مدل عینک و کتانیهای مینیمال برای آقایان، کفشهای پلتفرم، کمربندهای زنجیری، بلیزرهای اوورسایز و شلوارهای بلند و گشاد برای خانمها از ترندهای سال ۲۰۲۲ است.

شما می توانید با شرکت در دوره های طراحی و دوخت تخصصی مانتو، طراحی و دوخت لباس شب و عروس بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی زیر نظر اساتید برجسته در محیطی کارگاهی آموزش ببینید.با گذراندن دوره های سوزن دوزی و نقش دوزی لباس، با انواع رودوزی های سنتی ایران آشنا شده و علاوه بر استفاده از خلاقیت و نوآوری در تلفیق پارچه ها ، نقاشی و چاپ روی پارچه را آموزش ببینید. هر بخش به منظور برآوردن تقاضای مصرف کننده اختصاص داده شده است تا طراحان، تولید کنندگان، خرده فروشان و شرکت های بازاریابی بتوانند با سود بالا فعالیت کنند. پوشاکی که اغلب در یک کشور طراحی می شود، در کشور دیگر تولید می شود و در سراسر جهان فروخته می شود. لباسها در صورتی همیشه زیبا و خوشفرم دیده میشوند و میتوانند تا مدتها در کمد لباس شما جا خوش کنند که به خوبی از آن نگهداری کنید.