دمپایی زنانه روفرشی خارجی ایرانی پلاستیکی ارسال رایگان ضمانت کیفیت

این مشکل باعث تورم پا شده و شما را ترغیب به استفاده از دمپایی میکند. ما استفاده از صندلهای خوش دوخت با کمترین میزان پوشش را به شما توصیه میکنیم تا کف پا به خوبی هوا بخورد. امروزه با طراحیهای دقیق و فناوریهای پیشرفته سبکهای جدید، شیک و زیبایی را عرضه میکنند که هم از نظر شکل ظاهری قابل توجهاند و هم اصول پزشکی و ارتوپدی را به خوبی رعایت مینمایند. امروزه دیگر هیچ محدودیتی در تولید انواع دمپایی مردانه رنگی وجود ندارد؛ با این همه هنوز هم بسیاری از آقایان ممکن است رنگهای تیره مانند مشکی، سرمهای، توسی تیره و قهوهای را بیشتر از سایر رنگ ها بپسندند.

برند کفش شیما نیز یکی از تولید کنندههای ایرانی است که انواع مختلفی از دمپایی مردانه را تولید میکند. با توجه به اینکه این روزها در خانهها از کفپوشهایی مانند موکت، سنگ یا سرامیک استفاده میشود استفاده از انواع برند دمپایی زنانه روفرشی نیز در بازار افزایش پیدا کرده است. صندلها و دمپاییهای طبی معمولاً از مواد قابل انعطاف ساخته شده و میتوانند با قالب پای شما همخوانی پیدا کنند. با این حال هزینهی این محصولات نسبت به انواع آماده بیشتر خواهد بود ولی ماندگاری آنها نیز بیشتر بوده و بهتر میتوانند از کف پای شما حمایت کنند. خرید اینترنتی دمپایی زنانه میتواند برای بانوان عزیز لذت بخش باشد چراکه آنها میتوانند به راحتی انواع مدلها و طرح ها را در رنگ بندی های متنوع باهم مقایسه کنند و با مشاهده مشخصات و ویژگیهای آنها یک نمونه را انتخاب و خریداری نمایند.

انتخاب رنگ دمپایی کاملاً سلیقهای بوده و شما میتوانید برای خرید دمپایی مناسب زنانه به سراغ محصولاتی بروید که رنگبندی متنوع و شادی داشته باشد. 2- جنس دمپایی: نکته مهمی که در خرید یک دمپایی طبی باید به آن توجه داشته باشید جنس آن است. این کفی از جنس لاستیک فشرده ساخته شده و بر روی پاشنه قرار میگیرد تا در زمان قدم برداشتن ضربهی وارد شده به پاشنهی پا را جذب کند. دمپایی مردانه طبی خصوصا برای آقایانی که مدت زمان طولانی سر پا میایستند یا دارای کف پای صاف هستند، انتخاب بسیار مناسبی به شمار میرود. معمولاً تا زمان تجویز این وسیله توسط پزشک متخصص کسی از آن استفاده نمیکند. یکی دیگر از مشکلات مربوط به صندلها عدم وجود پاشنه در آنهاست. زمانی که از یک دمپایی با کفی و زیره مناسب استفاده نکنید؛ در واقع ریسک ابتلا به مشکلات مختلف در قسمت پاها و کمر را افزایش میدهید.

نکته دیگر در انتخاب دمپایی زنانه این است که کفی آن منعطف باشد چراکه بسیاری از بیماریهایی که در قسمت پاها ایجاد میشود به علت سخت بودن کفی دمپایی، صندل یا کفش نامناسب است. این کفی ها فشار وارد شده بر روی سر استخوانهای متاتارس را تقسیم کرده و درد افراد مبتلا به متاتارسالژی (درد در سینهی پا) را تسکین میدهد. این گزینه میتواند برای استفاده از صندل به هنگام ورم پا که در فصل گرما اتفاق می افتد بسیار مهم باشد. در این صورت اصطکاک بند صندل و انگشتان پا منجر به ایجاد پینه و تاول خواهد شد. یکی از اصلیترین مزایای استفاده از صندل و دمپایی این است که میتوانید انگشتان پای خود را به راحتی حرکت دهید. این بریس ها معمولاً توسط افرادی که درد شدیدی داشته و یا کف پای کاملاً صاف دارند مورد استفاده قرار میگیرند.