دمپایی روفرشی بپوشیم یا نپوشیم؟

پوشیدن دمپایی روفرشی راحت و نرم از پای شما در برابر سطوح سخت خانه محافظت میکند و در عین حال راحتی و گرمای پای شما را نیز تأمین میکند. بسیاری از مردم قبول نمیکنند این درد پا ناشی از راهرفتن روی سطوح سخت، بدون داشتن هیچ مانع حمایتی برای محافظت از پاهاست. ولی در واقع استفاده از صندلهایی که تنفس پذیری بالایی دارند برای شما بهتر خواهد بود. با توجه به انواع مدلهای مختلف دمپایی مردانه یا زنانه در بازار، بهتر است در هنگام خرید این کالا بر اساس مکانی که میخواهید دمپایی را در آنجا بپوشید، انتخاب خود را انجام دهید. کفی: وقتی بهدنبال خرید دمپایی خانه هستید، به ساختار کفی آن دقت کنید. وقتی با کفشی که بیرون از خانه پوشیدهاید وارد خانه میشوید، تمام آلودگیهای بیرون را به داخل خانه میآورید. در دمپاییهایی که برای تناسب کامل با پای شما طراحی شدهاند، پاهای شما میتواند در محیطی که عملکرد سالم را ارتقا میدهد حرکت کرده و کار کند.

میتوانید از پدیکور استفاده کرده و یا این که ناخنهای پا را مرتب کرده و لاک بزنید. برخلاف سطوح نرمی که در هنگام برخورد با پای شما تغییر شکل میدهند، برخورد پا با این سطوح سخت ممکن است در طول زمان به درد پا یا سایر مشکلات مربوط به پا منجر شود. سعی کنید بین دمپاییهای خود حتما یک دمپایی چرم مشکی یا چرم قهوهای رنگ داشته باشید که با انواع شلوارهایتان استفاده کنید. بیشتر صندلهای Alegrai کفی قابل تعویض دارند بنابراین شما میتوانید از کفیهای طبی سفارشی مناسب با پای خود در آنها استفاده کنید. ممکن است با واردشدن به خانه، میکروب کف کفشهایتان را به سطح خانه هم انتقال بدهید. بهبود جریان خون هم مساوی است با کاهش تورم پا! هنگامی که این اتفاق میافتد، پوست داخل بینی و گلوی شما بهدلیل کاهش جریان خون در بینی سفید میشود.

هنگامی که جریان خون کاهش مییابد، تعداد کمتری از گلبولهای سفید در آن نقطه هستند که از بدن شما در برابر ویروسها محافظت کنند. این امر باعث میشود خون بهطور معمول بهسمت بینی جریان یابد و سیستم ایمنی بدن شما را قادر میسازد با موفقیت بیشتر با بیماریها مبارزه کند. هنگامی که گرما را از طریق پاهایتان از دست میدهید، بدنتان نیز با حرکت کمتری در موهای کوچک داخل بینی به این موضوع واکنش نشان میدهد. همهی افراد به این نکته توجه نمیکنند ولی شما میتوانید در صندل خود نیز از کفی های طبی استفاده کنید. افراد مبتلا به دیابت میتوانند صندلهای طراحی شده برای بیماران دیابتی را در نظر داشته باشند.

دوختها باید صاف باشند تا به پوست شما نفوذ نکند و پوشیدن دمپایی را برای شما غیرقابلتحمل نکند. خبر خوب اینکه پوشیدن دمپایی روفرشی، در کنار گرم نگهداشتن انگشتان پای شما، فواید سلامتی دیگری هم دارد. این پارچهها میتوانند جلوه انگشتان پا را بیشتر کنند و با لباسهای مشکی به خوبی ست شوند. این محصولات به صورت از قبل ساخته شده و آماده وجود دارند و میتوانند از قوس کف پا حمایت کنند. انعطافپذیری: دمپاییهایی که دارای ساختار سفتاند، در صورت استفاده طولانیمدت، ممکن است باعث ایجاد تاول در پاهای شما شوند. آستر مناسب: بیشتر دمپاییهای روفرشی دارای روکش داخلیاند. منتها باید نوعی از دمپایی روفرشی را انتخاب کنیم که استانداردهای لازم را داشته باشد. پوشیدن نوعی از دمپایی روفرشی که قوس مطلوبی دارد فواید سلامتی بسیاری برایتان فراهم خواهد کرد. امروزه دیگر هیچ محدودیتی در تولید انواع دمپایی مردانه رنگی وجود ندارد؛ با این همه هنوز هم بسیاری از آقایان ممکن است رنگهای تیره مانند مشکی، سرمهای، توسی تیره و قهوهای را بیشتر از سایر رنگ ها بپسندند.