دمپایی – خرید انواع دمپایی و اسلیپر خارجی از آمازون

ولی برخی از مدلهای دمپایی از جنسهای گرم مانند خز و پشم ساخته میشوند که علاوه بر خاص بودنشان تنها در هوای سرد قابل پوشیدن هستند. را معمولاً از جنس پلاستیک یا نمد یا چرم نرم درست میکنند و گاه لایهای از پارچه نیز بر روی آنها دوخته میشود. این صندلها باید در صورت امکان معمولاً با استفاده از پدها و کفیها پاهای شما را در وضعیت مناسب قرار داده تا مچ شما به سمت خارج چرخش پیدا نکند. این بریس ها معمولاً توسط افرادی که درد شدیدی داشته و یا کف پای کاملاً صاف دارند مورد استفاده قرار میگیرند. به هنگام خرید صندل طبی موردنظرتان همواره به این نکات توجه کنید. با توجه به اینکه دمپایی به عنوان پاپوش یک وسیله کاربردی و مهم به منظور مراقبت از پاها محسوب میشود و اغلب افراد در منزل یا محیطهای بیرون از خانه از آن استفاده میکنند؛ بنابراین بهتر است بانوان و آقایان در هنگام انتخاب و خرید دمپایی مناسب زنانه یا مردانه نکاتی را در نظر بگیرند تا علاوه بر انتخابی مطلوب و ایدهآل، هنگام پوشیدن دمپایی دچار مشکل پادرد یا کمردرد و …

البته نه تنها دمپایی روفرشی مردانه، بلکه دمپایی روفرشی زنانه و دختر و پسرهای خردسال هم در بازار برای خرید وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه خود هر سبکی که می خواهید را تهیه نمایید. این تیپ تا حدودی رسمی تر از شلوار جین خواهد بود علاوه بر این که شلوار کتان با دمپایی بسیار خنک و راحت خواهد بود، یک تیپ کاملا راحت و در عین حال رسمی را به وجود میآورد. دمپاییهای پاشنه دار برای افرادی که قد بلند و کشیده دارند گزینه کاملا مناسبی خواهد بود. مگر دمپایی های ساده که احتمالا می توان کنار خیابان هر دو جفت را به قیمتی ارزان خرید چه ایرادی دارند؟ اگر به دنبال یک جفت دمپایی شیک و مجلسی زنانه میگردید که خاص و ویژه باشد، میتوانید به سراغ مدلهای نگیندار، پاپیونی، گلدار و … دمپایی طبی وسیلهای است که حمایت لازم برای حفظ پایداری ساختارهای پای شما را فراهم کرده و از سلامت آن محافظت میکند.

فراموش نکنید که دمپایی پاشنه بلند کلاسیک تر از سایر مدلهای دمپایی میباشد و زمانی که استفاده میکنید میبایست لباسهای مناسب آن را بپوشید. امروزه کفشهایی وجود دارند که به خوبی از پای شما محافظت کرده و ظاهر مناسبی نیز دارند. بهتر است از صندلهایی استفاده کنید که پهنا و عمق کافی داشته و در صورت ورم کردن پا بتوانند به خوبی از آن حمایت کنند. این نوع صندلها برای محافظت از پاها، بهبود و تسهیل گردش جریان خون و کاهش آسیبدیدگیهای عصبی در پاها انتخاب بسیار خوبی در فصول گرم تابستانی هستند. این صندلها به گونهای طراحی شدهاند که امکان ورود خاک و شن به درون آنها وجود ندارد، زیرا این مواد باعث آسیب رساندن به قسمت تحتانی پا میشوند، برای جلوگیری از تشکیل پینه و کاهش خطر پاره شدن و عفونت آن، پاشنه صندل طبی به صورت بسته طراحی شده است.

تنها صافی صندلها مشکل ساز نیست بلکه عدم توانایی آنها برای ضربه گیری نیز میتواند برای پای شما مضر باشد. به طور کلی طبقههای چین چین از استایلهای خانمهای شیک و کلاسیک میباشد که میتواند دمپایی را هم زیبا کند. حتی گاهی شلوارهای جین نیز با دمپاییهایی که طرحهای شلوغ دارند زیبا خواهند شد. در واقع یکی از ساده ترین راههای پوشیدن دمپایی ست کردن آنها با شلوارهای پر کاربرد جین است. دمپاییهای طرحدار و یا حتی گلدار را میتوانید با شلوارهای رنگ تیره بپوشید. شلوارهایی که رنگهایی مانند مشکی، بژ یا تیره رنگ هستند با این مدل دمپاییها به راحتی ست میشوند. بهتر است که این گونه دمپاییها را با دامن یا پیراهن ست کنید.