خرید جدیدترین مدل دمپایی و روفرشی ساده و طبی زنانه

علت آن هم آب و هوای سرد آن منطقه بود که باعث میشد همه افراد خانواده برای محافظت از هوای سرد خانه از دمپایی استفاده کنند. هم اکنون استفاده از دمپایی روفرشی نه فقط با هدف محافظت از سرما و طبی، بلکه به عنوان یکی از عناصر استایل رسمی و مجلسی استفاده میشود. ایروانی توانست با مدل فکری صحیح به راحتی کفش را که در آن زمان کالایی لوکس به حساب میآمد در ذهن مردم به عنوان یک نیاز اصلی تلقی کرده و با تولید انواع کفش برای تمامی طبقات جامعه، مدل پوششی جامعه را دستخوش تغییرات جدی کند. او در این شرکت علاوه بر تعیین خطمشی برای تولید سایر شرکهای تولیدی، با ایجاد تبلیغات و پوسترهای خلاق توانست کمک شایانی به نفوذ و محبویت کفش ملی در اذهان مردم بکند. همچنین توانست با مازاد ظرفیت تولیدی، محصولاتی دیگر مثل قالبسازی و پلاستیکسازی برای صنایع خودرویی تولید کند.

در این مجموعه، دو کارخانه «استاندارد» (ادامه رویه کارخانه مهرآباد) و «تاف» (تولید کفشهای صنعتی) قرار داشت که هر کدام دفاتر اداری، رستوران، مهدکودک و نانوایی مستقل خود را داشتند و همچنین ۴۰۰ خانه سازمانی در محیط پارک برای رفاه کارگران ساخته شده بود. پارک صنعتی اسماعیل آباد از اوایل سال ۱۳۵۰ کار خود را شروع کرد. ایروانی تنها به بازار داخلی بسنده نکرد و با تجربه خوب صادرات کفش به روسیه، در سال ۱۳۴۵ با افتتاح دفتری در لندن به فکر صادرات به اروپا افتاد و توانست تا سال ۱۳۵۵ علاوه بر روسیه، محصولات مختلف خود مثل دمپایی اتافوکو و کفشهای کتانی را به بلژیک، فرانسه، اسکاندیناوی، انگلستان و آلمان صادر کند. یکی از ویژگیهای محمدرحیم ایروانی، نوآوریهای او در گسترش کسبوکار کفش ملی بوده است. دمپایی که بیرون از خانه پوشیده نمیشود، کمی سبکتر و نرمتر است. دمپایی ها می توانند از نوع رو فرشی باشند و یا شما بتوانید آن ها را در محیط های بیرون استفاده کنید.

میتوانید لباس خود را با خز دمپایی ست کنید و یا این که با یک دامن رنگ خنثی استفاده کنید. برای مثال اگر استفاده شما از دمپایی در سرویس بهداشتی و استخر است، حتما باید از یک زیره غیر صاف استفاده کنید تا دچار سرخوردگی و آسیب نشوید یا برای مهمانیهای خودمانی داشتن مدلهایی با کمی پاشنه ضرری ندارد. این نوع دمپاییها، مناسب افرادی هستند که در قسمت پاها و کمر احساس درد میکنند یا دچار آسیب شدهاند. این دمپاییها توان حمایت مناسب از کف پا را نداشته و یکی از دلایل اصلی بروز فاسئیت پلانتار هستند. این وسیله کوچک به افراد مبتلا به قوز شست پا کمک میکند تا راحتتر از این دمپاییها استفاده کنند. قوس پا مهمترین قسمت از ساختار پا میباشد. یکی از ویژگیهای مهم دمپایی روفرشی مناسب، قوس خوب آنها در قسمت کف پاست.

یکی از مشکلات آن موقع بازار عرضه و توزیع منظم بود، ایروانی برای حل این مشکل به فکر افتتاح فروشگاههایی برای توزیع مستقیم محصولات در سرتاسر کشور افتاد و تا سال ۱۳۵۵ توانست ۲۵۷ مغازه (بعد تا ۴۰۰ مغازه) در سرتاسر ایران خریداری و افتتاح کند که ۸۷ شعبه آن در تهران بود. با بزرگتر شدن کسبوکار، در نهایت ایروانی در سال ۱۳۴۷ قطعه زمینی در اسماعیل آباد (واقع در کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج) خریداری کرد و تا سال ۱۳۴۹ پارک کارخانجات گروه صنعتی ملی در آنجا احداث شد. با توسعه بازار و شروع صادرات موفق گروه صنعتی ملی در سال ۱۳۴۵، ایروانی تصمیم گرفت تا دست به تغییرات بزرگتر بزند و در کنار تولید کفش به تولید جوراب (شرکت جوراب فالکه)، کفش ایمنی، صنعتی و نظامی (شرکت کفش صنعتی) نیز مشغول شود.