جدیدترین خبرهای «صنعت مد و پوشاک

آنچه که میتوان در زندگینامه بتسی جانسون، این طراح مد و لباس متولد وادرزفیلد آمریکا خواند نشان از علاقه وافری است که او به هنرهایی چون رقص، نقاشی و … لباسهای بدون جنسیتی که بتسی جانسون طراحی کرد و همچنین، لباسهای عروس فراجنسیتی او نام و آوازهاش را در سرتاسر جهان بر روی زبانها انداخته است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید السا شیاپارلی اولین طراح مد و لباسی بود که عکسش بر روی جلد مجله تایم رفت. در سال های اولیه قرن بیستم، اکثر مد ها از پاریس و گهگداری از لندن اعلام می شدند که مجله های مد از کشور های مختلف گزارشگراتی به نمایشگاه های مد در پاریس می فرستاند. مجله تایم هر بار که عکس فردی را بر روی جلدش قرار میدهد، همه توجهات به سمت آن شخص جلب میشوند. یک عکس مد بیش از آن که محصول تولید، چاپ و مصرف مجموعهای از متغیرهای متنوع باشد، نتیجهی یک ذهن منحصر به فرد است».

در نتیجه اگر فرضا یک پاپیون غول پیکر روی لباس مدلها دیدید، تعجب نکنید؛ این به معنی برگشت تزئینات پاپیونی روی لباسهاست. حتما شلوارهای جین که آرم این برند را بر روی خود دارند دیدهاید و میدانید که از نظر کیفیت جنس و زیبایی، محصولات مطلوبی هستند. این 14 طراح لباس معروف جهان اکثرا توانستهاند بر روی سلیقه و حتی سبک زندگی مشتریان و طرفداران خودشان تاثیر بگذارند. یکی از همین افراد، خانم دونا کاران است که بر شیوه لباس پوشیدن خانمها و حتی مردان و کودکان آمریکایی اثر خودش را گذاشت. این دیزاینر ثروتمند یک فعال سیاسی دموکرات است که در میتینگهای سیاسی این حزب حاضر میشود و حتی یک بار نیز دخترش به دست تعدادی گروگانگیر افتاد و کاتلین توانست با صرف مقداری پول دخترش را آزاد کند. وقتی یک مد به ترند تبدیل می شود افراد علاقمند و پیگیر مد می توانند بخشی از جامعه مد باشند.

لباس بدوزد. همین یک بخش از زندگینامه این طراح مد و لباس حاکی از اهمیتی است که مردم آمریکا برای وی قائل میباشند. به طور کلی باید این را درباره این هنرمند ذکر کرد که زیبایی شناسی بسیار عجیب و نامعمولی داشته و همین زیباشناسی خاص موجب مطرح شدن و کسب موفقیت برای وی گشته است. دانا کاران متولد سال 1948 امریکا است و در سال 2004 نیز مفتخر به دریافت جایزه «یک عمر دستاورد» از سوی انجمن طراحان لباس و مد امریکا شد. سخنرانی امیرحسین جعفری در اولین همایش تخصصی خلق برند در صنعت مد، پوشاک و فشن با حضور گالری های شاخص و مزون های معتبر، با موضوع خلق برند پوشاک گردشگری و همچنین ارتباط گردشگری و پوشاک در مرکز همایش های بین المللی هتل ارم تهران در 30 فروردین 1398 انجام شد. اگر بخواهیم این تغییر رویکرد در بحث بازاریابی پوشاک ورزشی را پیگیری کنیم باید به سال ۲۰۱۱ برگردیم که در آن سال باشگاه “پاریس سن-ژرمن” توسط یک بنیاد اقتصادی قطری خریداری شد.

براساس آمار، چین در سال 2018 بیش از 118 میلیارد دلار (67 میلیارد پوند) از صادرات پارچه درآمد داشته است. یکی دیگر از روشهای کسب درآمد از دنیای مد و پوشاک، لباسهای ورزشی و گرم کنها هستند. پس شما هم میتوانید در دنیای مد و لباس مردانه تجربههای تازه داشته باشید. این مرد هنرمند آمریکایی که در دنیای مد نامی برای خودش دست و پا کرده در سال 1942 میلادی در برانکس نیویورک به دنیا آمد. پسری که در سال 1969 میلادی در جنوب شرقی شهر لندن به دنیا آمد، توانست سالها بعد و در اوج دوران کاریاش برای کسانی چون میخائیل گورباچف رهبر اتحاد جماهیر شوروی که نقش مهمی در تاریخ سیاسی معاصر جهان ایفا کرد لباس بدوزد. این طراح مد ونزوئلایی در سال 1939 میلادی به دنیا آمد و سالها بعد توانست در عرصه فشن در شهر نیویورک نگاهها را خیره به خود کند.