ترند و مد چیست؟

اگر مدرک و دانش بسیار خوبی در زمینه طراحی، تولید و بازار مد و فشن دارید، بنابراین با برگزاری کلاسهایی در این زمینهها، میتوانید به خوبی کسب درآمد کنید. میتوانید چند گردنبند از یک جنس انتخاب کنید یا از آن بهتر به دنبال ایجاد کنتراست باشید. با این کار می­توانند در هزینه ­ها صرفه­جویی کرده، معیوبات را حذف کرده و کالاهای مرغوب را در زمان مناسب به بازار برسانند. خدماتی که میتوانند نیازهای ما را در این زمینه با بالاترین کیفیت ممکن برآورده سازند. دختر ناصرالدین شاه، تاجالسلطنه که تحصیل کرده بود و همیشه از آزادی زنان حمایت میکرد، گسترش مد در ایران را بسیار راحتتر کرد. این چنین راهنماهایی البته اگر توسط افراد با تجربه و حرفهای تهیه شده و حاوی نکاتی مهم و کاربردی باشند، میتوانند علاوه بر انتخاب بهترینها، از نظر اقتصادی نیز ما را در شرایط ایدئالتری قرار دهند.

به طور مثال وقتی یک مد مورد استقبال و پذیرش همه افراد جامعه قرار می گیرد در صورتی که استقبال مردم مدت زمانی دوام داشته باشد یعنی مد مورد نظر شیک بودن خود را در نظر مردم حفظ کرده و زمینه فراهم است تا این مد به سوی ترند شدن سوق داده شود. همچنین صنعت مد و فشن یکی از وسیعترین انواع مشتریان را دارد، چرا که همه در سرتاسر دنیا لباس میپوشند و هر کدام از آنها هم سلیقه خاص خود را دارند. این راهنماییها را میتوان درباره هر محصولی و هر کالایی دریافت کرد. از راهنمای خرید مد و پوشاک گرفته تا راهنمای خرید وسایل و ضروریات زندگی که برای خرید آنها معمولاً چندین سایت و فروشگاه را زیر پا میگذاریم.

داشتن چهره و هیکل مناسب و شناخته شدن در این زمینه باعث میشود تا برندهای بزرگ به سراغ شما بیایند تا برای کار با آنها قرارداد همکاری امضا کنید. با رشد چشمگیر صنعت مد در کشور، استارت آپ های زیادی پیرامون این صنعت شکل گرفتند که از جمله آنها می توان به دیجی استایل، مدیسه، شیکسون، بوتیک، بانی مد و غيره اشاره کرد. اپلیکیشن های تلفن همراه بیشتر از وب سایت ها و نسخه های تلفن همراه آنها به کسب و کارهای فعال در عرصه تجارت الکترونیک کمک کرده اند تا به بازارهای آنلاین دسترسی پیدا کنند. اپلیکیشن دیجی استایل با دسته بندی متنوع خود یک راه حل خوب برای خرید پوشاک است.

محصولات این چنینی که طرفداران زیادی داشته و بسیار از شرکتها برای کسب سود وارد بازار تولیدی آنها شدهاند، نیاز به بررسیها و دقت زیادی در خرید خواهند داشت. اگر بتوانید تواناییهای خود را در این زمینه ثابت کنید، بسیاری از آنها به سراغ شما خواهند آمد و به خاطر سلیقه و دانشی که در این زمینه دارید، برای مشاوره با شما پول پرداخت خواهند کرد. همچنین این پلتفرم به آنها اجازه می­دهد که با لباس­های در اختیار خود و یا محصولات بیش از 1000 فروشگاه، تیپ دلخواه مجازی خود را ایجاد کنند. خانم فرزان با بیان اینکه در کلاسهای آموزشی افراد ایده پرداز میتوانند حضور داشته باشند گفت: یک تیم آموزشی توسط استادان مجرب برای ایده پردازان تعیین و پس از پایان این دوره آموزشی گواهی معتبر برای آنها صادر میشود، در مرحله بعد ایده توسط یک تیم متخصص طراحی و نمونه گیری میشود و سپس با بررسی ایدهها و آموزشها آن تیم در یک رویداد سرمایه گذاری حضور پیدا میکند و صاحبان خرد و کلان برای تزریق سرمایه خود میتوانند با ایده پردازان وارد قرارداد شوند.