بهترین دمپایی روفرشی مردانه چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال یک جفت دمپایی شیک و مجلسی زنانه میگردید که خاص و ویژه باشد، میتوانید به سراغ مدلهای نگیندار، پاپیونی، گلدار و … بهتر است که اگر از دمپاییهای براق استفاده میکنید لباسهای تیره رنگ بپوشید که طرح و نقش زیادی نداشته باشد. همان طور که می دانید با سرد شدن هوا و آمدن زمستان، سرمای وارد شده به پای افراد به کل بدنشان نفوذ می کند و استفاده از دمپایی روفرشی نرم، انعطاف پذیر و راحت به گرم شدن پا کمک زیادی می کند. به طور مثال میتوانید از دمپایی روفرشی به دلیل وزن کم و راحتی آن، برای پوشیدن در منزل و آپارتمانهایی که کف آنها سرامیک یا سنگ است، استفاده نمایید. با توجه به اینکه دمپایی زنانه وزن کم، راحتی فراوانی و مدلهای متنوعی دارد، در تمام فصول سال مورد توجه است؛ به ویژه بهار و تابستان که آغاز فصل رونمایی از جذابیت آن است.

با ما همراه باشید.بهترین و مناسبترین کفشها و پاپوشها برای فصل تابستان، بدون شک دمپایی و صندل ها هستند. میتوانید از دمپاییهایی که با خز تزئین شده اند به عنوان یک دمپایی زمستانی استفاده کنید. ولی برخی از مدلهای دمپایی از جنسهای گرم مانند خز و پشم ساخته میشوند که علاوه بر خاص بودنشان تنها در هوای سرد قابل پوشیدن هستند. پشم: اگر از جمله افرادی هستید که پای شما مدام سرد و یخ زده است، پشم به خوبی آن را گرم خواهد کرد. اگر دمپایی روفرشی مردانه را در محلول آب قرار دهید و آن ها را به آرامی به هم بسایید و از خیس شدن آن ها مطمئن شوید، می توانید با برای از بین بردن آلودگی به آن ها 10 دقیقه اجازه قرار گرفتن در محلول آب را دهید و بعد از آن آب اضافی دمپایی روفرشی مردانه را خارج کرده و در محیطی برای خشک شدن قرار می دهید.

اگر میخواهید دمپایی پاشنه بلند بپوشید مطمئن شوید که راحت هستند و حتما یک مرتبه پاشنهها را کنترل کنید تا از محکم بودنشان اطمینان حاصل کرده باشید. با توجه به اینکه دمپایی به عنوان پاپوش یک وسیله کاربردی و مهم به منظور مراقبت از پاها محسوب میشود و اغلب افراد در منزل یا محیطهای بیرون از خانه از آن استفاده میکنند؛ بنابراین بهتر است بانوان و آقایان در هنگام انتخاب و خرید دمپایی مناسب زنانه یا مردانه نکاتی را در نظر بگیرند تا علاوه بر انتخابی مطلوب و ایدهآل، هنگام پوشیدن دمپایی دچار مشکل پادرد یا کمردرد و … اگر مشکلات مربوط به کف پا و یا صافی کف پا دارید سعی کنید از دمپاییهایی استفاده کنید که کفی طبی دارند و یا این که کفی ضخیم دارند تا کمتر هنگام پوشیدن دمپایی پای شما احساس خستگی کند. دمپایی نیز همانند صندل و کفش باید نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچکتر از سایز پای شما باشد چراکه در هر دو حالت در هنگام راهرفتن با آن در منزل یا بیرون از خانه مشکلاتی را برای شما ایجاد میکند و باعث آسب دیدن در پاشنه پا و زانوی شما میشود.

سعی کنید هنگام خرید انواع دمپایی، متناسب با اندازه و سایز پاهایتان اندازه آن را انتخاب کنید؛ چراکه بزرگ یا کوچکتر بودن اندازه دمپایی باعث میشود شما نتوانید به خوبی با آن راه بروید. البته حواستان باشد که آن ها را با آب ولرم بشویید. البته مهمترین نکته ای که برای انتخاب دمپایی روفرشی مردانه وجود دارد، گرما و راحتی می باشد که به پا می بخشد، پس دمپایی هایی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی داشته باشید. البته جذب بوی بد بیشتر برای دمپایی روفرشی هایی که از مواد مصنوعی ساخته شده اند، اتفاق می افتد. حواستان باشد بعد از یک روز کاری که به خانه بر می گردید و تمام روز از کفش استفاده کرده اید، به محض آمدن به منزل از دمپای روفرشی استفاده نکنید، زیرا این گونه تمام عرق و بوی بد آن را به دمپایی روفرشی مردانه منتقل می کنید.