این نوع صندلها، طرحهای متفاوتی دارند

دمپایی روفرشی چرمی یا جیر را با پارچه مرطوب تمیز کنید. اگر عادت دارید گاهی با جورابهای خوشگل رنگی در خانه راه بروید، دمپایی گشادتری انتخاب کنید. Finn صندلهای مردانه و زنانه با کفیهای قابل تعویض میسازد. مدلهای مختلف جلو بازو جلو بسته در بازار وجود دارند و برخی از آنها میتوانند برای بیرون از منزل نیز قابل استفاده باشند. در صورتی که برای ساخت دمپایی روفرشی مردانه از پنبه استفاده شده است، امکان شستشوی آن وجود دارد و برای خشک کردن آن نیاز است در هوای آزاد یا روی حرارت کم قرار گیرد. با وجود اینکه این مشکل جدی نیست ولی میتواند منجر به عفونتهای قارچی و باکتریایی شود. پس لطفا به جنس کفی و میزان نرمی و انعطاف پذیر بودن آن توجه لازم را داشته باشید. اگر قصد دارید دمپایی که انتخاب می کنید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید، باید دمپایی روفرشی هایی که زیره نسبتا محکم تری و دارای انعطاف پذیری بالایی هستند را خریداری کنید که البته ارزان قیمت نیستند زیرا روفرشی های ارزان قیمت, برای اینکه بشود روفرشی ارزانتر به بازار عرضه کرد تولید کننده از مواد اولیه و کیفیت آن می کاهد, بنابراین برای حفظ پاهای خود از هر گونه آسیبی به مراتب بهتر است یک دمپایی روفرشی مردانه ای انتخاب کنید که بهترین کیفیت را داشته باشد حتی اگر گران باشد..

دمپایی های مخصوص ساحل و استخر نیز از جمله صندل هایی است که برای استفاده در محیط های خیس و مرطوب ساخته می شوند. البته که آب داغ برایشان خوب نیست. دمپایی خوب هر دو را با هم دارد. برای استفاده حداکثر از دمپایی و ویژگیهای آن باید سایزی را انتخاب کنید که با پای شما هماهنگ باشد زیرا دمپایی بزرگتر یا کوچکتر از پای شما، در هر دو حالت مشکلاتی را در راه رفتن شما ایجاد خواهد کرد. اگرچه تنوع مدلهای این دمپایی در بازار بسیار زیاد است اما شما بانوان عزیز باید در نظر داشته باشید که این محصول را برای چه استفاده ای خریداری می کنید.

سایز کفیهای Finn به گونهای طراحی شده است که میتوان کفیهای سفارشی متناسب با پا را داخل آنها قرار داد. خستگی مچ پا درمیآید و از راه رفتن با آنها احساس خوبی خواهید داشت. دمپایی روفرشی که لایه بیرونی کف آن پلاستیکی باشد، گزینه خوبی برای چنین خانهای بهحساب میآید. کفی های طبی نیز فشار وارد شده بر سینهی پا را کاهش داده و وزن فرد را بر روی قوس کف پا وارد میکنند. بهویژه که بهدلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ بعضیها زمان بیشتری را در خانه میمانند، پس لازم است راحتی بیشتری به پاهای خودشان بدهند. خانمها میتوانند یک جفت دمپایی مدل باله یا عروسکی و پارچهای برای خودشان بخرند. پاهای خستهای که تمام روز شما را این سو و آن سو بردهاند، شایسته خرید یک جفت دمپایی روفرشی خیلی راحت هستند.

فوم: فومی که شکل پا را به خودش میگیرد، خیلی نرم و راحت است و بهخوبی از پا مراقبت میکند. اتفاق بعدی که خیلی خوشایند نیست، لکهدار شدن موکت و چسبیدن گرد و خاک روی موکت به کف پای شماست. این دمپایی نیز به پا گرما داده و بیشتر مناسب فصل پاییز و زمستان است. ما که میگوییم یک جفت دمپایی روفرشی بهپا کنید و از همه این دردسرها دور بمانید. باید مدلی را انتخاب کنید که پا در راحتترین وضعیت خودش باشد. راهش این است که وقتی از راه میرسید و کفشتان را درمیآورید، بلافاصله روفرشی نپوشید. این امر باعث راحتی بیشتر در افراد مبتلا به انگشت چکشی یا پینهی پا خواهد شد. به نوع دمپایی توجه کنید.