انتخاب سایز مناسب دمپایی روفرشی

در اینجا چند راهنمایی در مورد نحوه اندازه گیری پاهای خود در خرید اینترنتی دمپایی روفرشی آورده شده است. دمپایی روفرشی تان با تغییر فصل باید تغییر کند به این صورت که در بهار و تابستان از دمپایی های لا انگشتی استفاده کنید و در پاییز و زمستان از دمپایی های حوله ای و جلو بسته. دمپایی های ابری، روی سرامیک، کاشی و یا سنگ به خصوص اگر سطح زمین خیس باشد، بسیار لیز و خطرناک است و باید از پوشیدن آن ها اجتناب کرد. همان طور که اغلب در مورد بخشهای جفت دیگر بدن دیده میشود، احتمال دارد که بخشی از بینظمی یا عدم تقارن در پاهای شما وجود داشته باشد، که به این معنی است که ممکن است یکی از پاهای شما کوچکتر یا بزرگتر از دیگری باشد. اگر فهمیدید که اندازه گیری های بدست آمده شما بین دو اندازه دمپایی در نمودار قرار دارد ، اندازه بیشتر را انتخاب کنید.

شکل پا در مقابل شکل دمپایی : وقتی به صورت آنلاین به دمپایی نگاه می کنید ، می خواهید به طرح های آنها توجه کنید. اما پا دچار مشکل شود چکار می توان کرد . این امر به ویژه در صورتی مهم است که قسمت جلوی دمپایی خمیده یا مخروط باشد ، اما این قانون در مورد دمپایی های جلوگرد نز صدق می کند. برخی دمپایی ها بویژه دمپایی روفرشی زنانه همانند کفش های پاشنه داری که انم ها به پا می کنند, بهاندازه کافی برای این قسمت از پا راحت نیستند, بنابراین شما این قسمت از دمپایی روفرشی را نادیده نگیرید.

دمپایی نیز همانند صندل و کفش باید نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچکتر از سایز پای شما باشد چراکه در هر دو حالت در هنگام راهرفتن با آن در منزل یا بیرون از خانه مشکلاتی را برای شما ایجاد میکند و باعث آسب دیدن در پاشنه پا و زانوی شما میشود. با این حال استفادهی رو به افزایش از کفشهای پیرو مد که اندازهی مناسبی برای پا ندارند با برداشتن هر قدم سلامت پا را به خطر میاندازد. این کار را برای هر دو پا انجام دهید. ضخامت جوراب هایی که قصد پوشیدن دمپایی را دارید نیز یک فاکتور مهمی است که باید در نظر بگیرید.

زیره مرغوب: زیر دمپایی مورد نظر شما بایستی با توجه به محیطی که قرار است در آن مورد استفاده قرار بگیرد، مشخص شود؛ مثلا چنانچه دنبال خرید دمپایی برای سرویس های بهداشتی و یا استخر و .. هستید، حتما باید زیره دمپایی شما غیر صاف باشد و اگر برای استفاده در خانه و به عنوان روفرشی قصد خرید یک محصول را دارید، بهتر است زیره آن از دوام و کیفیت مرغوبی برخوردار باشد. حتی جنس چرم نیز با گذشت زمان تنها نرم می شود و بعید به نظر می رسد که بدون دخالت شما به اندازه کافی کشیده شود تا به درستی متناسب پای شما باشد.